Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz punisher1 #14008 üzenetére

    Én is szerettem, hogy mindent lehet használni a gyári rendszeren, de valahogy meggyőztem magam, hogy kipróbáljam a CM-eket (arra számítottam, hogy egy instabil, fagyós, bugos akármi lesz, de hatalmasat tévedtem). Nekem a kamera hiánya nem gond. Volt lehetőségem a múltkor beülni egy Telenor szalonba és kipróbálni egy Samsung Galaxy Tab 10.1 v2-t. Frissen kapcsoltam be, ICS volt rajta (4.0.1 vagy .2), és egy 10 perc nyomogatás után arra jutottam, hogy gyorsabb a CM10-el az én tabletem, még több napi restart nélküli bekapcsolt állapot esetében is (oké, játékok terén nem hasonlítottam össze, csak a launcher, beállítások menü, alkalmazástár betöltése volt porondon most). Gondoltam, felteszem a Nova Launchert a Tab-re, de azonos beállítások mellett is lassabb volt. Megnéztem egy MediPad-et is, és minden túlzás nélkül állítom: az én tabletem volt a leggyorsabb mind kezelőfelületben mind smooth-fílingben a Telenor szalon tabletjei között.
    Ha sok időm lesz, csinálok egy videót is, hogy jelenleg hogyan s miként lehet kezelni a CM10-zel a tabletet.
    Neked fontos a kamera, és szerintem emiatt nem is érdemes váltani CM-re - egyelőre. Ha viszont úgy van, hogy vissza állítanád a gyári állapotát a rendszernek, szánj egy félórával többet rá, hogy kipróbáld szerintem a CM10-et, vissza fogod tenni úgyis a gyári állapotot a kamera miatt, de milliónyi apróság fog hiányozni ezután,a mikre nem is gondoltál volna, hogy jó lenne, ha tudná.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák