Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szabcsizz #671 üzenetére

    figy....

    nem tudom hol akarod venni a G8 at? de gondolom vásárlás előtt ki tudod próbálni, és jól meg nyomkorászod!

    Ha ez meg történt kb képben leszel azzal kapcsolatban amit írtam, bár normál használat alatt (pl: böngészés, telefonálás, zene, film nézés) nem nagyon fog érződni amit írtam, hogy nincs akkora kraft a G8.ba!

    De PL: egy nagyobb(50-100.mega méretű) alkalmazás/játék megnyitásánál/telepítésénél már érezni fogod amiről beszéltem, hogy olykor gondolkodik a G8

    Én legalábbis a LG G2 hez viszonyítva(több mint 2 évig használtam a G2 est a G8 előtt) észre veszem hogy nem olyan pattogósan történnek a dolgok!

    De aki nem használt a G8 előtt évekig egy olyan telót ami gyorsabb mint a G8, az nem fogja észrevenni ezeket a dolgokat! Hanem azt fogja mondani hogy hűde bitang jó és gyors ez a G8 teló! ami így is van csak nem szabad előtte sokáig olyan telót használni ami gyorsabb nála!

    Abban viszont igazad van, és énis így voltam vele egy Snapi 615.ös SOC vel szerelt telefon nem ér 110-130.e ret mert annyit én sem fizettem volna érte!

    De szerencsére ezüst 7végén 50.ért meg tudtam szerezni T.nél a G8 at, ennyit mondom meg ér még egy Snapi 615.ös teló ami fém házas és 3.giga Ram van benne,
    De pl: ha csak 70-80.e lett volna akkor sem vettem volna meg mert, egy Xiaomi Redmi Note 2 Prime simán le alázza a G8.at, és csak 60.ba kerül akkor inkább azt választottam volna!

    ************************************************************************************************
    #672 p2pp : gondoltam hogy valami ilyesmi válasz lesz, és fogadni mertem volna hogy egy Sony telót fogsz felhozni! Nem akarlak el keseríteni de a Sony még a S@msung tól is szarabb!
    Z sorozatból volt az összes verzióm, de mind hulladék volt, úgy laggoltak-akadtak hogy öröm volt nézni és még tükör tojást is lehetett rajtuk sütni néha annyira forróak voltak!

    De részemről zárom a témát.......... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák