Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GSPLR

    senior tag

    válasz scampolo84 #1274 üzenetére

    Igen tulaj vagyok, Vodafone előfizetés mellé vettem a telefont.

    A kezelőfelület volt nekem is amitől féltem, de marhára nem bántam meg, hogy ezt választottam (M7 és a P7 között vacilláltam az utolsó pillanatban is, persze a HTC Sense is iszonyat jó).

    Én nem telepítettem külön böngészőt, a gyárit használom és pluszban rajta van a Chrome. Nekem teljesen megfelel a böngésző sebessége, több ablakot is szoktam használni, közben pár alkalmazás fut a háttérben plusz állandó szinkronizáció 0-24-ben, valamint védett alkalmazásként fut a háttérben állandóan a LINE és a WhatsApp (metrózás közben még bejátszik az MP3 hallgatás is). Na nekem így nem akadt még egyszer sem :) Persze az igazsághoz az is hozzátatozik, hogy én például használom naponta több alkalommal a gyári tisztító alkalmazását, plusz minden héten legalább egy éjszakára kikapcsolom. A hang amit még kérdeztél...hát ritkán találkozni ennyire tiszta hanggal telefonálás közben, előző G300-am fényévekre volt ettől a készüléktől. Játékokról nem sokat tudok írni, 3 van fent a telefonon, Crime City, Clash of Clans és Bubble Witch Saga (ezek közül a Clash-nél van némi melegedés).

    A WiFi-t nagyon jól fogja,GPS is kiváló hálózatot nekem eddig nem dobott el egyszer sem.

    A böngészésnél amúgy sokan nem veszik figyelembe milyen oldalt is akarnak látogatni (tehát a sebesség nem csak a telefonon múlik!). Elég sok oldal nincs még optimalizálva (jól) mobilra, a reszponzív design pedig eleve gyerekcipőben jár a magyar oldalaknál.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei

  • #86973952

    törölt tag

    válasz scampolo84 #1274 üzenetére

    Droid alatt szerintem nagyon kevés márka állja meg a helyét. Én elég kritikus vagyok ilyen szempontból BB és iOS mellett. Ráadásul nem vagyok türelmes típus sem, tehát a laggot és a fagyásokat nem tolerálom. Persze azt sem mondom, hogy 2 év alatt nem lesz ilyen probléma, de nem mindegy, hogy eseti dologról beszélünk vagy rendszeresről.

    GSPLR:
    Sense 6 UI szerintem nagyon ott van.

Új hozzászólás Aktív témák