Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brockey

    csendes tag

    válasz dauphin #276 üzenetére

    Tegnap délután hozzájutottam én is.
    Első tapasztalatok: Nagyon könnyű, én sokkal nehezebbre számítottam, a méretéhez képest pihekönnyű. Kijelzője nagyon szép, elég nagy is (szerintem nem túl nagy, egyáltalán nem zavaró telefonálás közben sem), netezni tényleg tökjó vele, flash-t is tudja. A 2GB Ram nagyon jól muzsikál, nem akad, gyors, számomra tökéletes megoldás ( főleg az LG Optimus 2X-em 512MB ramja után), játékra nem próbáltam, arra nem fogom használni. Az akksit nagyon nehezen (lassan) tudtam meríteni, szerintem első ránézésre sokáig fogja bírni. A füles (bár nem agybadugós) tényleg szépen szól, bár az a furcsa érzésem van, hogy ki akar esni a fülemből. A hangerő lehetne valamivel erősebb is, bár a maximumon nem vészes, szerintem az a normál hangerőnek felel meg. Pendrive-ot tökéletesen viszi OTG-vel, Huawei E160 mobilsticket külső meghajtóként látja, de mobilnetre nem tudtam rábírni egyenlőre. A Note2 150e árát tekintve, 75e-ért kiváló vételnek érzem.
    És akkor a videó. Csak wifin próbáltam. Az mp4-et viszi a legjobban, azzal semmi gond. Flv-t nem viszi. BSplayert telepítettem rá, mkv-nek tényleg egynek sincs hangja, sőt nálam a legtöbb avinak sem. Ezekre az ES File Explorer videolejátszója volt talán a legjobb, Tplayer és a gyári videojátszó nagyon szaggattak, vagy lassan töltötték be wifin. Majd még tesztelem, de úgy érzem, másik lejátszót kell keresnem (nem tudom, ez hardveres probléma-e, vagy a 4.2 Android majd javít-e valamit), ha valakinek van tippje, legyen szíves, ossza meg.
    A tokkal van még bajom, úgy látom, az övre felfűzhetősről lemondhatok (legalábbis neten nem láttam hozzá, esetleg hátha pont passzol valami a helyi boltban). A fentebb linkelt mobilászos cucc ([link]) nem tűnik rossznak (leszámítva az övre csíptetés hiányát), de nem tudom, hogy oldalra nyitva hogyan lehet vele telefonálni? Ki kell fordítani? És úgy nem kényelmetlen? Ha valaki írna erről, megköszönném.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák