Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duo

    őstag

    válasz #14121216 #4216 üzenetére

    nem a custom zipek CWMből telepítendők nem kell middle package, csak full wipe. data cache, dalwik cache(az advanced menüponton belül. ott még a wipe battery statsot is érdemes. de csak ha csutkára feltöltötted az akksit.) ezenkívül a mounts and storageban a format/systemre is kattintsz és utána installálod a zipet. amit kicsomagolás nélkül raksz az sdkártyára.

    hogy a legjobb e nem tudom a full és teljeskörű wipe fontos.(én még egy factory resetet is nyomnék a telón előtte. (de a zip legyen fent a kártyán, meg természetesen rootolva kel legyél és cwm is legyen, mert ha eltávolítottál pár rendszerkomponenst amitől most működik a telefonod, factory reset esetén keresi a teló és nem találja kvázi használhatatlan. péda: én gyári launchert lecseréltem. persze töröltem is régit. factory reset után a gyárit kereste volna ami nem volt. csak egy feket képernyőm volt boot után.) -->ha akkor nincs recoveryd akkor trükközni kell az sdkártyával meg minden.

    BOOT INTO CLOCKWORKMOD RECOVERY
    SELECT WIPE DATA / FACTORY RESTET
    ​SELECT WIPE CACHE PARTITION
    SELECT MOUNTS AND STORAGE
    SELECT FORMAT / SYSTEM
    GO BACK TO THE MAIN MENU
    az advancedben van a dalwik cache meg a wipe battery stats is most fejből írom ha nem jó FIX ME valaki.
    SELECT INSTALL .ZIP FROM SDCARD
    FIND AND SELECT THE ROM
    WAIT FOR THE ROM TO INSTALL
    BACK TO MAIN MENU AND REBOOT

    _________________________________________________________
    Laca1111: a patch zipet csak úgy felflasheled. (rom telepítés után bebootolsz, ahogy illik:aztán reboot belépsz a recoverybe megint, és mindenféle wipe NÉLKÜL felflasheled a cuccot. 250 1x sikerült. az átlag azért 230.(sokminden jegelve és eltávolítva)

    [ Szerkesztve ]

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Új hozzászólás Aktív témák