Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Philip-

    tag

    válasz Kobun1980 #142 üzenetére

    :R

    Írtam nekik egy E-mailt, remélem van rá lehetőség.

    Hogy egy kicsit ontopic is legyek...

    Szerintem vagyunk néhányan akik az okostelefonok megjelenése óta használjuk őket, én speciel eléggé intenzíven mert elengedhetetlen a munkámhoz. 10-15 flagship okostelefont elhasználtam már és egyik sem volt tökéletes, mindegyiknek voltak jobb és rosszabb tulajdonságai.

    Egy tesztben leírni, hogy "semmi nem látszik a kijelzőn napfényben" szerintem butaság. Biztos vagvyok benne, hogy rengetegen emiatt a mondat miatt meg sem nézik élőlben és győződnek meg róla maguk, hiszen ha egy telefon kijelzője olvashatatlan napfényben (de még árnyékban is nehezen), akkor használhatatlan. Láttam ilyen készüléket napfényben és tény, hogy az aktuális S7 edge-emnek nagyobb a fényereje, de nagyságrendekkel erősebb mint a pár évvel ezelőtt csúcs-prémium nagyon drága telefonoké. Elegánsabb azt írni, hogy "kisebb a fényereje mint a konkurens modelleké", és ez természetesen negatívum.

    Az akkumulátor üzemidő pedig engem nem nagyon érdekel, mivel munkaeszköz így minden telefonomnál alap az autós töltő, az irodában a fix töltő és a power bank. Évek óta minden este felteszem töltőre a telefonom és reggelig rajta van. Az S7 edge újonnan remekül bírta a strapát, aztán pár frissítéssel később meg kevesebb mint a fele lett az üzemideje.

    - Rallymania -

Új hozzászólás Aktív témák