Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaKi001

    újonc

    Üdv!

    1#
    Szóval az első kérdésre a választ asszal a megjegyzéssel kezdeném, hogy véleményem szerint nincs "tökéletes okostelefon" egyik árkategóriában sem, mivel ha lenne, az nem tenne feltétlenül jót a technológiai fejlődésnek!
    Az általam választott készülékek:
    - Xiaomi Redmi Note 5 (4GB/64GB): Hát a Xiaomi már valószínűleg nem kell sokakanak bemutatni, mivel kifejezetten jó ár/érték arányú készülékek szerepelnek kínálatukban (tegyük hozzá viszonylag sajátos módon értékesítik eszközeiket). Eme készülék megbízható középkategóriás SoC-vel van szerelve: Snapdragon 636, mely a jóval drágább konkurens készülékekben is "gyakori" játékos. A 4000 mAh-s akkumulátor, a Jack csatlakozó és a MIUI rendszer vonzó telefonná teszik és nem mellesleg a kamerája sem rossz! Mindez ~75000HUF-ért!
    - Honor 9 Lite: Ergonómiailag szép készülék, a Kirin 659-es lapka 3GB/32GB-os kiszereléssel kielégíti a hétköznapi használatra vágyó felhasználók igényeit. Ismerős mondta, hogy a 3000 mAh-s akkumilátor ellenére elég jó az üzemideje. ~65000HUF-ért remek vétel véleményem szerint.
    -Xiaomi MI A2 (3GB/32GB): és ismételten egy Xiaomi Stock Android rendszerrel a fedélzetén, Snapdragon 660-nal a motorháztető alatt. Az elődjéhez képest a hátlapi kamera nem rendelkezik 2x-es nagyítással. ennek ellenére aszép fotókat készít. Ami számomra a negatívumok közé tartozik: a tárhely bővíthetőségének- és a Jack csatlakozó hiánya! Nem feltétlenül nagy hiányosságok, mivel így vagy úgy ki lehet küszöbölni őket, csak a 32GB ROM esetén azért kicsit mégis hiányérzetet kelthet! Az ár pedig ~75000HUF.

    2# Honor 8X
    A Huawe és Honor készülékekről az a véleményem, mint említettem, hogy bár a Kirin 650-es széria valószínűleg elég a hétköznepi felhasználók számára szinte mindenre, a konkurens gyártókhoz képest eslég sokáig volt a piacon másik házon belüli alternatíva nélkül a középkategóriában. Ezért, és mivel érdekelnek a mobil rendszerchipek nagyon kíváncsian várom az új Kirin 710-es teljesítményét, hogyan boldogul a mindennapok során. Magát a készüléket nyilván élőben nem láttam még, de a képeken jól látszik, hogy nagyon szép telefonról beszélhetünk, annak is köszönhetően, hogy az alsó kávát sikerült elég vékonyra lefaragni! A második kérdésre az lenne a válaszom, hogy én szeretem a dolgokat egyben vizsgálni, ezért minden egyes részletét kíváncsian várom Honor 8X-nek!

Új hozzászólás Aktív témák