Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    Na feleségemnek visszaadtam a Mi Band 4-et, mert ma reggel megjött a Honor Band 4 :) Kipróbáltam, nyüstöltem, délután edzettem vele. Egyedül az alvásos dolog marad ki, de arról mindenki jókat ír, szóval azzal nem lesz gond.

    Egyszerűen nem értem mi a tárgya a Mi Band 4 vs Honor Band 4/5-nek. Leiskolázza a HB4 a Mi Band 4-et majdnem minden téren. A karkötő is, és a hozzá írt szoftver (Mi fit vs Huawei Health) is.

    -Jobb a szíj. Tapintásra is jobb anyag(jó ez szubjektív), illetve a felcsatolási mechanizmus is megbízhatóbb. A Mi Band többször kicsatolódott, ahogy fogást váltottam a babán, mert beleakadt valamibe...

    -Jobb az egész edzés része. Az, hogy X percenként szól (vagy futásnál X km-enként), hogy annyi telt az edzésből, marhajó ötlet!

    -Jobb az alváskövetés.

    -kijelzőn oleophobic coating!

    -Mi fit egy trágya. Röviden, tömören :DDD

    Minden másban meg kb. azonosak.

    Egyedül 4 dolog az, amiben példát vehetne a Honor Band a Mi Bandtől:
    1. minimális fényerő is erős nekem. Hiába éjszakai mód, az is csak a minimális választhatóra veszi le, de nem lejjebb. Éjszaka kifolyik tőle a szemem
    2. Nem kapcsol ki a kijelző, ha eltakarom a tenyeremmel (ez jó ötlet a Mi részéről)
    3. a Mi szíja jobban lekerekített. Vékony csuklóm van és így kb fél centis rés marad a kezem és a karkötő között, ami a Mi után zavar...
    4. Mi Fit át tudta nyomni kb. azonnal a pulzusadatot a Gugli Fitnesszbe. Ez reggel óta képtelen rá, de mintha olvastam volna, hogy csak napi 1x szinkronizálja :W

    Remélem a következő verzióknál lopkodnak egymás ötleteiből és megszülethet a tökéletes karkötő :D

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák