Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athomi

    veterán

    válasz Lackooo84 #35495 üzenetére

    Rögzíteni kell az állapotot előtte és utána. Ha gebasz van meg tudod reklamálni. :) Az enyém szép állapotú, de azért az oldalkeret már pöttyökben több helyen kopott, szóval apróbb karcon csak akkor lovagolnék, ha a kijelzőre kerülne. De amúgy a hátlapot, keretet úgy tudom akkucserekor cserélik.

    Nekem az akku 20% alatt brutálisan keveset bír, a gyorstöltést meg random eldobálta. Utóbbi lehet csak azért van, mert a csatlakozó belül már koszolódott. Én szeretem ezt a Honor 8-as készüléket, az első olyan telefonom ami után egyáltalán nem érzem az újabbakról hogy szükségem lenne a lecserélésére. Remélem szépen megcsinálják és további 1-2 évig tudom használni hibátlanul.

    [ Szerkesztve ]

  • peti85

    senior tag

    válasz Lackooo84 #35495 üzenetére

    Nekem is nagyon szépen dolgoztak, attól meg ne félj hogy most karcmentes, mert vadonat új előlapot (kijelzőt) szerelnek be akkucserekor, amit a fém kerettel együtt cserélnek, így tulajdonképpen annyira karcmentes lesz, mint amikor először vetted ki a dobozból. Még fólia is volt rajta, én szedtem le róla. Nekem hátlapot nem cseréltek, azt visszatették, de nem is volt semmi baja, csak az ujjlenyomatolvasón látszik a használat (a textúrája kicsit megkopott) illetve a tok nyoma látszódott a hátlapon, csak ezért tudom. Hibátlan munkát végeztek. Ráadásul még a postáig sem kell elmenned, mert házhoz jön érte az MPL futár egy szépen kipárnázott dobozzal, amiben a szállítás alatt sem lesz semmi baja. [link]

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Új hozzászólás Aktív témák