Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bigyó

    tag

    válasz zsolt320i #257 üzenetére

    EMUI: 8.1.0 (COL-L29 8.1.2.120(C432)
    Google music-ot nem használok (letiltva), arra ott van a Spotify.
    Octavia:2018-as.

    Maga a telepítés simán ment apk-ból. A telepítést követően a telefonon simán megpróbáltam elindítani az appot , de hibaüzenet miatt nem tudott elindulni. Valami olyasmi volt, hogy a Play áruházzal kapcsolatban valami nem OK. Na ekkor kaptam sokkot :) Elkezdtem túrni a Google-t, találtam egy nagy csomó bejegyzést ezzel kapcsolatban, megoldást nem sokat. Össze vissza nyomkodtam mindent, de ha így visszaemlékszem, volt olyan is, hogy a play appot letiltottam, lehet ez volt a megoldás. De ettől még nem indult el.
    Utolsó szalmaszál az volt, hogy ha a kocsival összepárosítom, akkor hátha jó lesz, és jó lett.
    Azóta kiválóan működik, bár a legutolsó AA egy kalap fos, emiatt downgradeltem.

    A telefonról annyit, hogy nekem nagyon bejött, szeretem, eddig semmi panasz, nem fagy, új-lenyomat, faceID sötétben is jól, gyorsan megy, érdekesség, hogy a faceID-ban egy teljesen megborotválkozott képet mentettem el, azóta nem borotválkoztam és kiválóan megy.

    Tokkal kapcsolatban én évek óta a Nillkin fekete tokokat használok, 0-a problémával.

    Piros a kék, plussz a minusz

Új hozzászólás Aktív témák