Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oz82

    senior tag

    válasz szőr Artúr #3 üzenetére

    Csókolom

    dell latitude e5570 (de5xx0 ek is). most cserélték a cégnél a gépemet ilyenre, igen szidott is a ITs, mikor nyaggattam hogy a 256gb ssd mellé kéne még tár hely. Nem lehet, rakjak bele 128 GB SD kártyát.
    Meg hát én akartam laptopot...

    :D

    Viszont itthon van egy Lenovo ideapad 100S. 58k volt a vöröskőnél. Olcsó anyagok, gagyi kijelző, viszont nagyon szerethető ennyiért. Intel Atom, 32 GB tárhely, sd bővíthetőség, eléggé alap, de netre, cipelni (800 g) tökéletes a barátnőmnek. Itt találkozott a kereslet és kinálat.

    [ Szerkesztve ]

    Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

  • oz82

    senior tag

    válasz Dave™ #36 üzenetére

    Hát jah, a kijelzőt szidja az én párom is, picit oldalról nézve már botrányos. Viszont sokat használjuk HDMI-n FHD tv re dugva filmezni. ott nagyon jó. hogy tudja 1080P-t a HDMI-n és 2 órás film nézés közbe 4-5% merül. 32b GB os emc is egy vicc, de szerencsére egy 64 GB os SD kártya megoldja a problémát. Elsősorban a hordozhatósága (tömege), méret miatt vettük. Nem mondanám rossz vételnek, de akinek a kijelző a "mindene" az kerülje el. Ennyiért ennyi jár, itt a kijelső spóroltak de nagyon meg.

    Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

Új hozzászólás Aktív témák