Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz joysefke #106 üzenetére

    Ez még nagyon játékfüggő... másrészt 60 FPS megléte körül kb. mindegy hogy 60 vagy 70 FPS van-e.

    A 2xxx RyZen szóba sem került, egyértelműen jobb az öreg XEON-nál (ennek megfelelően drágább is).

    ITT egy szép összeállítás, mindent figyelembe véve tartom amit mondtam, hogy akinek már van egy ilyen XEON-ja, nem érdemes lecserélni RyZen 1xxx-re, nem ad akkora többletet.

    ITT meg egy másik, szép pack, jól összeszedték a játékokat, a RyZen 2600-nak az előnye közel 0!. Hol jobb egy picit, hol gyengébb, de igazából súlyban vannak. :U

    Nem akarok hitvitát gerjeszteni, nem vagyok se Intel, se AMD fan. Engem a tények érdekelnek, meg hogy mekkora befektetésért mekkora teljesítményt kapok.

    Ha év végén gépek kellene cseréljek, erősen megfontolnám a 2.nd gen. RyZen 3xxx valamelyikét, jelen pillanatban a kikerült infók alapján bajnok CPU sorozatról van szó. :K

    Bizonyára számtalan egyéb elemző videót lehet még találni, hol ez a jobb, hol az (függően sok mindentől).

    Ami biztos, nekem azért van jelenleg az öreg E5-1650v2, mert ez volt az ár/érték bajnok, illetve amire nekem kell, arra ez megfelel. :K

    Nem beszélve arról, hogy az 1866 CL12/CL13-as REG ECC ramokból 4*4 GB-ot már bagóért be lehet szerezni, sőt ha 4*8 kell, az sem tragédia. :U

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák