Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #68487936

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #44 üzenetére

    "Én enném a kefét ha vennék egy olcsó konzumer gépet, aztán jószerivel alig találnék hozzá megfizethető objektívet (megfizethető alatt nem az 50 ezer forintos budget kategóriát értem, nem kell félreérteni)"

    35 és 50 f18
    18-55, 55-210
    Ez a négyes mit nem fedd le, mi a gond? Oké a nagylátót, elsimerem, a 16f28 palacsinta megossztja a társadalmat, így ezt szándékosan kihagytam.
    Az 55-210 konkrétan 110ezer ft, 50f18 80ezer Ft A 35f18 135környékén, valóban azt lehet mondani, hogy drága az 50f18 összehasonlítva. Igen a Canon 55-250mindössze 60ezer ft, ezért a SOny csak rossz lehet.

    Nem értem az ilyen kérdéseket. Mi az igény? Azért azt ne magyarázza már meg senki, hogy ezek az árak magasak. Én valahogy azt látom, hogy mindenki negatívan lehúzza ezt a rendszert annélkül, hogy használta volna (tisztelet a kivételeknek). Emellett, hogy mit szeretne, azt valahogyan nem tudja senki megfogalmazni.

    Esetleg A7r vázat 300ezer Ft + obikat max 120ezerért, de mínőségben üsse a Canon/Nikon f2.8 lencséit. Esetleg APS Nex-ket max 100ezerért + obikat max 80ezerért?

    Álatlában ilyenkor jön elő, hogy minden rendszerrel csak a probléma van, gyártmánytól függetlenül. Attól még nem rossz egy rendszer, hogy nem felel meg az igényeimnek....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák