Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz #56573440 #243 üzenetére

    Amiben ha nem túlzok, több ezer játékórám van, az a Sacred sorozat.
    De akkor legalább törekedjünk arra, hogy ne csúsztassunk.
    Ezzel a játékkal nem is voltak csalók, amíg voltak zárt szerverek. De pont a fejlesztések felgyorsulása miatt bszták el a második részt, és egy egyébként nagyon jó játék veszett el, csak mert nem érdekelt sok embert, holott egyszerű volt, mint egy faék...

    Játékélmény az meg vagy van, vagy nincs. Ha pl. a skyrimnál sutba dobták az rpg-t, és ugyan ne nevezzük azt rpg-nek, hogy szintenként két darab pontot eloszthatsz, akkor legalább ne lett volna olyan rossz a grafika. Látszik, hogy vannak helyek ahol törődtek a játékkal, de 2012-ben ezt kicsit kevésnek éreztem, és pont hogy leszxartam volna a grafikát, ha normális a játék...

    Mondjuk nem tudom mi lehet olyan bonyolult egy fejlődési fában... mindig is voltak random generált karakterek. Ha akarnák, meg tudnák oldani, hogy mind a két rétegnek jó legyen a játék.

    Ha megmarad a pc, akkor legalább vannak garázsprojektek, ott még lehet majd találni valami használhatót.
    No de pont ez a lényege ennek az androidnak, ez hatalmas nagyot üthet, és talán visszajön valami a régi időkből.
    Ugyan úgy, ahogy kva szxr volt megélni, hogy jöttek a divatrockerek meg az emósok, előbb-utóbb vissza fognak jönni a jó játékok, és ennek talán pont az android lesz a kulcsa...

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák