Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Cathfaern #32 üzenetére

    Miközben sem az MS sem a Nokia nem szaladt újítani. Mert a WinMO 6.5-öt meg az S60v5-öt sokmindennek lehet nevezni, csak korszerűnek nem. Pláne, hogy S60v5-ben a Nokia kivette az FPU-t és GPU-t is, ezzel messze a top S60v3 alá butítva a platformot. Mert jó az úgy is alapon.

    Volt egy HTC Sense ami korrekt volt, Samsung touchwiz WinMO-n nem nevezhető értelmes megoldásnak, gyárinál jobbnak. Symbi meg a Belléig ragaszkodott a kőkori felület tákolásához, akkor meg már késő volt, hiába lett jó.

    Mondjuk azért kellett a droidnak pár év, 2.3 előtti droid helyett inkább választottam volna anno a Symbit, de ez gyorsan fordult utána.

    Amit nekem a Symbian Belle, vagy a Nokia N9 jelentett, azt most velem együtt sokaknak a BB OS 10 adja meg. Ubuntu touch as valóban egy értelmes project. FFOS viszont alapjaiban el lett rontva, szóval nem tudom sajnálni picit sem. Végkiárusításnál gondolkodtam, hogy veszek, de 5k-ért se volt értelme.

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Cathfaern #32 üzenetére

    Én nem azt írtam, hogy telített volt a piac. Azt, hogy lefedte a piacot az iPhone.
    A Nokia későn reagált. A BB csak nagyon jó telefon akart lenni. De mind a két cég nagyobb eséllyel számíthatott a piacon maradásra, mint a gyerek betegségekkel küzdő Android.
    Nyilván az Android tudta szélesíteni a piacot, az olcsó árával.
    A Nokia különösen rosszul reagált.
    Tömegével nyomta ki a drága, de buta telefonokat. Véletlenszerűen kiválasztott de haszontalan fejlesztésekkel felvértezve.
    (Vélhetően) Az első selfie telefon, a Nokia 1680c2 volt. Az egyetlen kameráját a hátoldalra helyezték és raktak mellé agy domború, tükörszerű felületet. Ebben látta magát, nagyjából a képnek megfelelően, a fotó készítője.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák