Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atus33

    tag

    Racecam: A neked válaszolók többnyire megválaszolták a kérdéseidet.

    Nekem is gyakran kell számolni, csak nem tízig, hanem jóval többig, amikor munkahelyen / ismerősöknek windows-t kell bébiszittelnem. Szóval nem divatból szidom, hanem mert rengeteget szívok miatta.

    Úgy érzem, jogom van bírálni a windowst, mivel fizettem érte a m$-nak. (Ezt már nagyon megbántam; hibás vagyok benne, hogy ezt az összecsapott munkát szponzoráltam.)

    A windowst alapból nem lehet sata winyóra telepíteni. Az más kérdés, hogy néhány chipset verziónál (pl. NForce4) megoldották, hogy ennek ellenére működjön a windows a driver telepítéséig. De a chipsetek nagy része ezt nem tudja.

    Marcee: a windows jelentős részben azért annyira sebezhető, mert általános felhasználáshoz is rendszergazdai jogosultság kell. (Szólj, ha nem így fut a windowsod!) Ez más oprendszerek alatt nem így van.


    A lényeg viszont, amire utaltam azzal, hogy a fél IT iparág a windows toldozásából él, igaz. Tény, hogy a windows jelenlegi állapotában legalább annyi problémát hoz létre, mint amennyit megold.
    A cikk is egy m$-termék alapvető hülyeségét helyrehozó áruról szól -- egyelőre még sajnos hasonló a színvonal a többi m$ terméknél is, mivel kiegészítőkre van szükség ahhoz, hogy normálisan használhatók legyenek. Lehet, hogy a következő windows verzió jobb lesz. Ha így lesz, el fogom ismerni, és örülni is fogok neki!

    [Szerkesztve]

    . o O o .

Új hozzászólás Aktív témák