Hirdetés

Aktív témák

  • Hacked_4094

    csendes tag

    Nekem viszont aki UTs vagyok egyet jelent 2 évvel amit az UT rabjaként töltöttem, s hamár itt tartunk, ez mellett a q3 at tartom egy emléknek ami már akkor is az volt számomra amikor kijött, hiszen az UT megelőzte őt hanem is évekkell de 2 hónnappal ...bizonyám-)
    Doom3 tól meg nem várok semmit, hiszen könnyű lesz tulszárnyalnia ennek az ut2003 lévén hogy itt is lesz a 2 gamez között sztem simán 1 év is.
    Ez kb olyan mint a gffx vs ati9700... Valami csak addig a legjobb amig ki nem jön egy uj.
    Megaztán doom3 csak single lesz...bár vannak hiresztelések, hogy lesz benne multi is, de ha azt mégis kihagyják, akkor csak egy mobileforces szintű játék lesz amit felteszel végigviszed...és leszeded. Imho nem fognak tudni akkorát alkotni a ''hudekirályidgamezesarecok'' sem, hogy annak átütő silkere legyen. Grafikával senki ne jöjjön, mert vagy nem lesz hozzá megfelelő gépe, hogy ne kelljen full lebutítani, vagy csak annyi ideig fog tartani az idealizálása, mint az ut2k3 nak. Szép szép... de ugysem lesz elég.

    A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

Aktív témák