Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Esmein #58 üzenetére

    remelem, hogy soha nem lesz boltod, nem leszel boltvezeto - nem rosszindulatbol, hanem azert, mert ehendoglenel bele
    azt fogd fel kerlek, hogy itt nem az szamit, hogy Neked mire van igenyed, hanem az, hogy a tobbsegnek
    a tobbseg pedig sz*rik bele a bekvard kompatibilitibe, nekik az kell, hogy a tescos gephez kapott pendrive-ot legyen hova dugni, csak ugy, mint a tescos 5.1-et (felreertes ne essek, ezzel sem a tescot, sem a tescoban vasarlokat nem kivanom minositeni, csupan szambeli folenyukre, es a tema iranti erdeklodesukre probalok utalni)
    es hidd el nekem, nemhogy megsiratni, de eszrevenni sem fogja a tobbseg a regi csatlakozotipusok kihalasat (szerinted 100 megkerdezett pc tulajbol mennyi tudja egyaltalanb, hogy mi az a sata, meg pata? megveszi a komplett gepet a 100-bol 95, oszt' jo az, amit a boltban beleraktak, arra az esetlegesen egy darab pata csatlakozora - az eletben nem fog rajonni)
    szabadon valaszthato? hmm, jo otlet, mintha mar mondta volna valaki......jaaa, hogy en emlitettem?
    igen, legyen szabadopn valaszthato, hogy az evek ota halott com1, com2, lpt1 portot ki akarom-e vezetni a gep hatuljara, vagy eleg nekem az, hogy az a 10-15 tuske foglalja az alaplapon a helyet
    de ha mar mindenkepp ki akarnak vezetni valami, hat vezessenek olyat, amire a tobbsegnek igenye van - az meg az usb (billentyuzet, eger), a tuzkabel (digitalis foto/videomasinak), halozati csatlakozo (szelessav), meg nehany usb (tescos pendrive, webcamera), hangkimenetek/bemenetek

Új hozzászólás Aktív témák