Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    válasz erdoke #43 üzenetére

    Szerintem nem annyira strapás. Pár másodperc felrakni egy kiterjesztést és ugyanennyi leszedni, ha nem tetszik. Szerintem jó játék :D Sőt általában vagy hall az ember egy kiterjesztésről vagy felébred benne az igény egy új funkció iránt és akkor elkezd rá megoldást keresni. Nem baj, ha nem egyből ismer mindent, ha kell neki valami majd megismeri. Ráadásúl van a kiegészítás oldalon, ajánlott addons rész is. Kiterjesztéseket fel le szedni, nem nagyon más mint, a beépített beállításokkal szöszmötölni, csak itt egy webes felületről szedegeted őket össze. Összvissz szerintem nagyon szerethetővé teszi a böngészőt ez az ilyen mértékű testreszabhatóság. Az, hogy nagyon nagymértékben a te kezedben van, hogy mit kapsz.
    Egyébként meg a juzer akiről te beszélsz nem nagyon vált operára sem, hanem ie-t használ a sírig. Szerintem.

    we all deserve a bit of luck.

  • Sil

    senior tag

    válasz erdoke #43 üzenetére

    Az Operásoknak pl alap szokott lenni a Tab Mix Plus meg az All-in-One Sidebar, meg persze a szokásos AdBlock Plus, esetleg valamilyen mouse gestures-ös kiterjesztés, meg mondjuk ha használnak valamilyen külső letöltésvezérlőt (gyakorlatilag bármilyet, nemcsak FlashGet a választék), akkor a FlashGot. Egyébként tudomásom szerint a magyaropera blogon van is egy külön cikk az Operásoknak ajánlott kiterjesztésekről, bár néhol pontatlan (hisz nem 1:1 a megfeleltetés, meg nem mindenre kell kiterjesztés), de hát Operások írták.
    Akik IE-ről váltanak, azoknak meg minden újdonság, nyilván először a legnépszerűbb kiterjesztések közül fognak válogatni (amit egyébként az első indításkor kapott kezdőlapon keresztül el is érhetnek, meg a Kiterjesztéskezelőből is). Sőt, a firefox.hu-n is össze van gyűjtve egy halom magyarított kiterjesztés, rövid leírással. Ha meg eszükbe jut valami, hogy még mit szeretnének, akkor meg maximum megkérdezik. Van itt is Firefox topic.

Új hozzászólás Aktív témák