Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sTERNI

    senior tag

    válasz t72killer #1 üzenetére

    Ha egyszer sikerül egy stabil verziót létrehozni, onnantól - nem azt mondom, hogy lehetetlen - de nehéz elrontani a dolgot. Már csak abban reménykedem, hogy a tesztelői oldalról is megtámogatták kicsit a dolgot, nem csak kódolókból irányítottak egy-két tucatot.
    Viszont még mindig azt mondom, hogy újonnan megjelenő OS-t vegyen az aki béta-teszter szeretne lenni. Aki dolgozni/játszani is akar az várjon legalább SP1-ig.. :P

    "You travel with fascinating companions, Doctor."

  • -zolee-

    tag

    válasz t72killer #26 üzenetére

    Azért ne érts félre én is nVidia párti vagyok... 8800GTS ott figyel a gépemben. Deviszont akkor is tessék dolgozni és nem sírni. Végtéreis ezért kapják a pénzüket és azért az pofátlanság, hogy még a csúcskártyájukat sem lehet működésre bírni.
    ATI meg: no comment. Vicc amit csinálnak. Az ATI-nVidia páros csak azzal védekezhet, hogy nincs még DX10 -es játék/program. Ja és még valami. Itt egy R600 vs. G80 teszt: [link]. Mondjuk a téma csak azon hasal el, hogy egy 8800GTX nem 10.000 pontot kapna 3D Mark06 -ban de mindegy. Ezt amúgyis csak az veszi komolyan aki 3DMark -al játszik. Viszont ha R600 tényleg gyorsabb lenne az teljesen meglepne mivel egy közel fél éves videókártyát azért nem olyan könnyű megverni egy hajszállal. :DDD

    ''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

  • AMD_ok

    őstag

    válasz t72killer #26 üzenetére

    Ebben teljesen igazad van, de én is azok táborához tartozom, akiknek nagyon nem tetszik (finoman fogalmaztam :DDD ) az, hogy az Nvidia kártyám drivere miatt néha lefagy a Vista, a játékok jó része nem játszható, vagy ha igen, akkor sajnos az igen nagy sebességcsökkenéssel jár XP-hez képest, stb.

    Ezért van az, hogy sokan ki vannak bukva arra, hogy a Vista debütálására nem tudtak Nvidiáék egy normális, használható (még ha nem is teljesen hibátlan) drivert írni, és őszintén szólva engem sem érdekel, hogy mennyire nehéz ezt elkészíteni, volt rá egy jó évük, és most kénytelenek ezt bevallani: BEBUKTUK, SRÁCOK! ;]

  • MMSZoli

    tag

    válasz t72killer #26 üzenetére

    No azért itt két külön dologról beszélünk.

    Az, hogy az ATI elcsúsztatta a kiadását egy R600-nak, az egy dolog. Sokan csorgathatták feleslegesen a nyálukat, oszt ennyi. Nem származik sem anyagi sem egyéb káruk ebből, legfeljebb lelkileg sínylődnek.

    Az, hogy az NVidia ELAD Vista Ready cimkével ellátott videókártyákat (azután gyorsan leszedik a honlapról, miután a vásárlók ésreveszik, hogy mégsem annyira Ready), nos ez szerintem kimeríti a vásárlók becsapását, mert amit ígértek, és amiért PÉNZT fizettek ki a delikvensek, nem működik.

    Ez az én szerény megközelítésemben lényeges különbség. Az ATI a csúszással saját MAGÁT hozza anyagilag kellemetlen helyzetbe, míg a z nVidia a vásárlóit azzal, hogy gyakorlatilag használhatatlan terméket ad el (legalábbis ARRA mait ígér).
    Ez azért nem ugyanaz...És az elborultak még piros pontokat is adnak, miután tejeltek egy gyatra termékért. Ezt nevezem elkötelezettségnek!

Új hozzászólás Aktív témák