Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    előre is bocs ha heltelenül írok, whisky szól belőlem :) haver megbukott kreszen egy ponttal, és bánatában ......tunk :D (ilyen kérdés pl. hogy hogyan előzzünk szekeret.... ^^

    Nah szóval 20ért ha koppintás is szerintem jó lehet, persze csak akkor ha szépen is szól.
    Azt viszont nem értem hogy minek xmillió színű kijelző, meg ilyen videó oylan videó... nekem ZEN nano-m van és a kis monochrom kijelzője bőven elég, mert mp3-at hallgatni kell, nem bambulni... bár lehet manapság egy ff display drágább mint egy color. na mind1.
    koppintásnak koppintás, de az ipod meg hiába eredeti, ha sok lejátszó odaveri hangzásban, és ami a legrosszabb, hogy jóval többet kérnek érte mint amennyit ér (tud)...

    persze ez csak az én véleményem, mert soka nem úgy vesznek mp3 lejácót hogy meghallgatják, hanem látja szines kijelző, rá van írva hogy 56987 milliárd színű, miközben jó ha megvan 4096... de ha csillog akkor kell!!!! xd, ezek a kis naív vásárlók. haverom pl amíg nem hallot mást, csak az ő drága ipodját, azt hitte annál szeb nincs sehol. aztán már nincs is ipodja...
    (nekem meg nem is lesz, max ha nyerek, akkor is eladom, és veszek vlami olyat ami jobban szól)

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák