Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz joghurt #12 üzenetére

    ''Nekem legalább ennyire cikis a ''másik'' hardveres portál, ahol lassan az Aida minden újrafordítása címlapos főhír lesz. (Ide lenne jó egye teljesen vízszintes szájú smiley.)''

    Nekem meg az cikis, hogy az AIDA32 nevet me'g mindig alig tudja valaki rendesen leirni :) Hol ''Aida'', hol ''aida'', hol meg ''AIDA''.

    Mellesleg, a magyar ''ipar'' tamogatasa a magyar portalokon SZVSZ egyaltalan nem baj, sot. SZVSZ sokkal nagyobb hirerteke van egy magyar szoftver frissitesenek, mint sok olyan ''szemet'' hirnek, mint pl. hogy a senki altal nem vasarolt Albatron alaplapbol milyen uj verzio jelenik majd meg honapok mulva... Sokkal-sokkal tobben hasznalnak Sandrat vagy AIDA32-t, mint pl. Albatron alaplapot vagy barmilyen Albatron termeket. Ez persze az en velemenyem.

    ''Amúgy meg mint hardverközeli programozással (is) foglalkozó elmondhatom, hogy mindkettőben vannak hibák, mindkettőből hiányolok olyan alap dolgokat, amik megvannak pl. a HWInfo32-ben stb.''

    Kivancsi lennek, mit hianyolsz az AIDA32-bol. Tudom, hogy sokkal tobb informaciot is kijelezhetne, azonban valahol meg kell huzni a hatart, hogy ne oda jusson el, mint a Sandra -- probalj meg a Sandraval egy teljes riportot kesziteni (kb. 2 oraig tart, mire elkeszul es HTML formatumban kb. 10 MB meretu lesz).

    ''A hírnek kb. annyi hírértéke van, hogy az alaplap-, videokártya- és miegyéb-gyártók ezentúl majd erre az új alkalmazásra optimalizálhatják magukat, hogy jól jöjjenek ki az újságok tesztjein.''

    A Sandrara nem fognak optimalizalni, Adrian bacsi pedig nem szent ugyan, de nem all le a gyartokkal egyezkedni a benchmarkok ugyeben (lasd FutureMark).


    Fiery

Aktív témák