Hirdetés

Aktív témák

  • modeller

    aktív tag

    válasz echo001 #37 üzenetére

    ''de mi szerver uptimerol kezdtunk vitatkozni es nem 1 adott szolgaltatas uptimejerol csak itt tartunk ''

    tényleg? pedig te erőltetted az oprendszer uptime-ot, és ''microsoft féle uptime-nak'' nevezted a service alapú uptime-ot, amire be is bizonyitottam, hogy csak utóbbinak van értelme az előbbinek gyakorlatilag semmi. De nem is vártam, hogy beismerjed a szakmai bakidat, csak leírtam mi is a helyzet.

    ''ha nem akkor kapva kap az alkalmon ''je ezt ingyen adjak'' felkialtassal elrendelik az atalast es nem erdekli oket hogy eddig is jo volt az adott rendszer vagy nem
    pont ezt latom sajnos egy szomszedos iskolaba....''

    Érdekes, nekem a fentiekről 100%-ban a linux jut eszembe... Nem baj, ha tized annyit sem tud, mint egy windows (lásd fentebb a felsorolást ami linuxra ugyanúgy vonatkozik mint novellre) de ingyen van, nosza kényszerítsük rá a mostani rendszerre, több marad a döntéshozók zsebében, az meg kit érdekel, hogy többször annyit dolgoznak az adminisztrátorok, hátmég a help desket ellátó kollégák. De ez már nagyon offtopic, lényeg, hogy az érem megint két oldalú...

    ''az mas kerdes hogy a hardvernek semmi baja
    mas megy rajta tokeletesen ''

    mert egy másik oprendszer-en nem jön elő hiba? júúj, ez megint egy szakmai baki... Ezer oka lehet, nem használ adott megszakítást, adatot tárol pl. egy hibás memóriacimen ahol win alatt éppen kód juttott (vagy éppen semmit nem ir oda a linux, mert tized annyi szolgáltatást sem nyújt) stb-stb...

Aktív témák