Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz Oliverda #38 üzenetére

    Erdoke lényegében az Inteles marketing szöveget copyzta most be ide, amivel az Intel próbálja (persze sokaknál sikerrel) 0-ra redukálni a AMD oldalán meglévő előnyök jelentőségét, csak sajnos, mint ilyennek, nem sok köze van a valósághoz. A valóság az, hogy a 1333 MHz-es FSB már kevés egy 4-magosnak (lásd Kentsfield tesztek, és most az, hogy 25%-kal gyorsul az FSB... inkább nem írom le), és a MCM (multi chip module) megoldás is eleve betesz a többszálas alkalmazások egymással való kommunikációjának (chipen belüli kommunikáció helyett proci1->FSB->NB->{mem->NB->}FSB->proci2). Ez némi elfogultságra vall, tárgyilagosság helyett. Már bocs, Erdoke, de legalábbis így jön le.

    szerk: szmájlit eredményezett a {} helyetti [] :D

    [Szerkesztve]

  • erdoke

    titán

    válasz Oliverda #38 üzenetére

    ''Ez akár azt is jelentheti majd, hogy bizonyos esetekben jobb lesz az AMD procik/rendszerek teljesítménye

    Akár. Ez az, ami a tesztekben pontosan ki fog derülni.

    ''ebből a hozzászólásból nekem az jött le hogy a felhasználó kifejezés alatt most saját magadra gondolsz''

    Nem feltétlenül magamra gondolok, hiszen én lassan 2 éve X2-vel nyomulok. Van viszont emellett 9 év értékesítési és marketing tapasztalatom, illetve ezirányú tanulmányokat is folytattam. Tudom, hogy nehéz elvonatkoztatni a saját preferenciáktól, érzelmi kötöttségektől, de én már számtalanszor bizonyítottam a munkám során, hogy különösen fontos megpróbálni a vásárlók és a versenytársak fejével gondolkodni. Ezzel a képességemmel elég komoly ''szakmai'' sikereket tudhatok magam mögött, tehát a gyakorlat is igazolt.

    ''nem is konkrétan azért nyilvánítottam ki nemtetszésemet, mert a kupak alatt fizikailag nem egy kalap alatt található a két mag, hanem az esetleges ebből fakadó korlátok miatt''

    Amíg a korlátok elméletiek, senkit nem izgat a mögöttes technológia teoretikus fejlettsége. Ugyanez vonatkozik majd az Intel 45 nm-es újításaira. Ha nem tudják gyakorlati előnyökre váltani, nem sokat ér.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák