Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz erdoke #37 üzenetére

    - Teljesítmény az általa használt vagy nem használt alkalmazások alatt.

    Az én csekélyke kis ismeretem azt súgja hogy az AMD most fog igazán profitálni a korábban már bevezetett IMC és HT technológiákból, az Intel pedig bizonyos korlátokba ütközik/ütközött. Ez akár azt is jelentheti majd, hogy bizonyos esetekben jobb lesz az AMD procik/rendszerek teljesítménye, ennek okán (is). Persze ez csak egy kósza feltételezés.

    - Hőtermelés, elsősorban a halk hűthetőség miatt.

    Már akinek számít... Mellesleg ebből a hozzászólásból nekem az jött le hogy a felhasználó kifejezés alatt most saját magadra gondolsz. Ami persze nem baj, csak nem feltétlenül így gondolkozik mindenki, és nem feltétlenül kizárólag ezen szempontok összessége alapján dönt.

    Ugyanez van a 4 maggal. Tökéletesen érdektelen, hogy két egybe tokozott kétmagos vagy ''natív'' 4 magos megoldásról van szó. - Ezzel tisztában vagyok, és nem is konkrétan azért nyilvánítottam ki nemtetszésemet, mert a kupak alatt fizikailag nem egy kalap alatt található a két mag, hanem az esetleges ebből fakadó korlátok miatt.

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák