Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsosama

    csendes tag

    válasz Sanya #46 üzenetére

    Ki fitymalt le vmit is es ki sajnal penzt akarkitol? Itt nem arrol van szo, hogy ki mennyit dolgozott vmin, hanem pusztan elvekrol beszelek, eddig ingyenes volt everest is. Es nekem nehogy aztmond, hogy nem lehetne megoldani, mashogy a penzkerdest.
    Ilyen erovel most kene fizessek az osszes opensource programert is? Mert bizony 1-2 nagyobb dologba evtized vagy akar emberoltonyi kodolas is van ha osszeadjuk a munkaorait azoknak az embereknek akik onzetlenul megalkottak azokat a sweket. (eleg ha csak 1-2 opensource osrol vagy programrol beszelunk). Es hamar a peldanal vagyunk aida/everest is az volt, nemhiszem hogy fentartani 1 ingyenes verziot olyan nagy dolog lenne, sot ha fiery-n mulna szerintem mostis lenne ingyenes verzio, csakhat gyanitom, mar nemsok beleszolasa van az egeszbe. Es konyorgom vegyetek mar eszre, hogy nem a programot szapulom, elismerem, hogy: -kicsi -nagyon részletes -tesztek vannak benne. De mindez mit sem szamit mert mar, nem azert keszitik, hogy masnak jobb legyen, hanem szimplan penzkereses celjabol. Tudom hiaba suketelek valszeg ugyis max leflamel par ember es nem gondol bele az egeszbe. Enis foglalkozom olyan dologgal ami sok embernek jo es en tudom magamrol, hogy elobb hagyom abba mintsem, hogy penzt csinaljak belole.

Új hozzászólás Aktív témák