Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    Áááá tököm kivan már ezzel.
    WMP11-et használok, mert szebben szól, mint a Winamp (ok-ok plugin, de minek, ha alapból van jobb)
    Firefox-ot használok a tabbed browsing miatt, mert az IE alapból nem tud ilyet, csak az IE7b.
    Cd írásra véletlenül sem használom a beépítettet, még adatot írni sem. Miért? Mert szar, íráskor az egészet bedobja a temp mappába. Minek...
    DVD lejátszásra PwerDVD, egyébre Bsplayer. Bár az is szar, xvid videókkal gyakran gondja akad, mosódik a kép, ezért van fönn mplayer is, csak annak meg olyan undormány és rossz kezelőfelülete van.
    Én egyáltalán nem bánnám, ha a mindennapos feladatokra alapból lenne használható alkalmazás. Iszonyatosan utálom XP telepítésnél, mikor felrakom a rendszert és még külön egy csomó időm megy el a különféle programok telepítésével.
    Dobozos Linuxot miért nem baszogatja senki? Jó, abban van custom telepítést, de szart sem ér a függőségek miatt, ráadásul alapból ugyanarra a feladatra mindig felpakol legalább 2-3 féle programot. Nesze neked kevésbé gyakorlott user, rögtön van ugyanarra egy rakás szarod. Mplayer, MPC is csak azért jobb, mert megesznek mindent, de egyébként iszonyatosan fapadosak és a felépítésük sem tetszik. Noname mindenféle szoftvert meg eleve nem teszek fel.
    Arról meg még nem is beszéltem, hogy nekem a beépített programok sokkal stabilabbnak tűnnek.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák