Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Ribi #35 üzenetére

    Igen, én írok folyamatosan zöldségeket, igazad van. :R

    dokar: Valaki riassza a modokat! :DDD

    [Szerkesztve]

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Ribi #35 üzenetére

    Na akkor máshogy mondom:

    Tudatlanok vagytok mindketten, és baromságokat beszéltek, továbbá nagy hévvel szóltok hozzá olyanhoz, amiről körübelül sem tudtok semmit. Amikor erre az ember gúnyosan utal, akkor az egyikőtök beszól, a másikótok kvázi megfenyeget.

    Szerintem is hagyjuk abba, ti ennyi ésszel születtetek, és erre büszkék is vagytok, legyen. Igaz magyarok vagytok, valaki rávilágít arra, hogy hülyeséget beszéltek, és még nektek áll feljebb. Álljon...

    A személyes találkozóban benne vagyok, ha van értelme. Ha újabb fenyetés jön, akkor az jöhet mailben. Vagy mire számítsak? Leülünk ultizni? Mert az jó, hozok kártyát. Vagy jöttök beverni az én arcomat, mert ti voltatok dezinformáltak? Az is oké, csak szóljatok, mert akkor a 95 kilóm mellé bekészítem a ''sportlövész'' felszerelést is...

    Szóval futhatunk még díszköröket itt, de azon a világon semmi nem változtat, hogy alulinformáltak vagytok egy témában. Esetleg az változtatna, ha hajlandóak lennétek tanulni, könyvből, iskolából, esetleg más fórumtárstól. A tudás nem bűn, bármennyire is zavaró lehet.

    Abban meg egyetértünk, hogy az egész akkor derül ki, mikor a K10 valóban kijön, mert ugye eddig csak számok meg ígéretek voltak. Majd meglátjuk, mit tudnak a chipek.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák