Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cefa

    senior tag

    válasz Versus #30 üzenetére

    Figyelj lehet hogy igazad van.
    Nekem nvidiám van(Ti4200-as és nagyon jó) és én nem úgy szidom mert megértem hogy nem sikerülhet minden termékük tökéletesre. Lásd intel P4 celeron. De akkor ne kamuzzanak bár tudom hogy ez a dolguk de hidd el hogy aki megszívja az nvidiával a hazugságok miatt az még az ismerőseit is le fogja beszélni a vételről. Ezt kellene belátni. Nekem ennyi nem tetszik az egészben.

    Én nem akarom egyik gyártó halálát sem, mert a konkurencia az mindig jó és mindig lesz is.

    De az biztos hogy egy memória csere nem fog 2.5 szeres teljesítménytöbbletet okozni.

    Az idő majd úgyis mindenre választ fog adni.

    üdv

    Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

  • Cefa

    senior tag

    válasz Versus #30 üzenetére

    Ja és köszi a linket áttanulmányozom.

    Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

  • Cefa

    senior tag

    válasz Versus #35 üzenetére

    Eddig semmi baj sem volt az igaz de amiket elkövet manapság az Fx-től kezdve nekem az nem tetszik, Amúgy nekem sincs semmi bajom a gf4 titániummal.
    De ott sincs már minden rendben. Pl: rengeteg ismerősöm mondja hogy a gf4mx440 milyen jó hogy egy gf4 est ilyen olcsón megvehet az ember és jobb mint a 3. Igen mondhatod erre hogy az atinál is ott aradeon 9000 csakhogy az már a válasz volt az nv kártyákra.

    Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

  • e-biza

    őstag

    válasz Versus #46 üzenetére

    Off
    quack quack :))
    On

    Tényleg hivatalosan is megmondták, hogy azokat az utasitásokat amiket a 3dm2k3 bugosan kér, azt átrakja normális utasitásba a driver. Ezzel azt akarták bebizonyitani, hogy a 3dm2k3 méréshez tök felesleges, mert egyszerüen lehet rá optimalizálni, akár Alan sok feltételezése is valora válhat, miszerint lehet hogy 16bitet használ, lehet hogy kihagy effektet, de lehet túl sok a lehet ha rész. A lényeg, hogy játékban teljesitsen a kártya mindenféle quackozás nélkül :D

    Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

  • marcee

    addikt

    válasz Versus #30 üzenetére

    Azonkívül nagyon divatos manapság szidni az nvidiát,de komolyan tegye fel az a kezét akinek a ti4200-asán különösebb nehézségbe ütközik a mai 3D alkalmazások futtatása

    Szezont-a-fazonnal tipikus esete: szídta itt valaki az Gf4-et???
    A korábbi kártyáikkal semmi baj, sőt tán még egy év múlva is jók lesznek.
    Az a borzasztó, hogy nem sikerült élkártyát gyártaniuk (enyhe kifejezés volt :D ), de ez nem tartja vissza a marketing-gépezetüket attól, hogy papiron a porba gyalázzák a konkurenciát, saját magukat isten-császárnak tüntetik föl 3-5 éves játékokkal, stb.

    Én speckó kétlem, hogy néhány hónap alatt elő lehetne állni az eddigi csúcs kártyájuknál 130%-kal gyorsabb chippel. Mindezt arra alapozom, hogy baromi ritka a hirtelen teljesítménynövekedés (teszem azt fél év kölönbséggel megjelenő két kártya között soha nem volt még 30-50% vagy nagyobb teljesítménykülönbség. De ''ezért'' gondoltam, hogy nem fog nagyot ütni az intel HT-ja, és ezért kétkedtem, amikor arról szóltak a hírek, hogy az r350 8x2 pixel-texel pipline lesz (r300 8x1) és mindezt fél évvel a bátyuska után, no persze nem is lett. (tömjjjjéééént :D )

    Csak arra tudok gondolni, hogy ezzel akarják a népet meggyőzni arról, hogy nem érdemes arra a ''rövid idő''-re ati kártyát venni, amíg megjelenik az nv35.

    \m/

Aktív témák