Hi​rdetés​

2017. december 12., kedd

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-09-11 13:12:05

PROHARDVER!

Fórumozók játékos azonosítói, házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1) Enigma1945

Enigma1945
(senior tag)

Én az első részét is imádom a mai napig, az összes elérhető jármű megvan, mind kimaxolva. Remélem ez is jó lesz, és tetszeni fog.

Ha a fejedben kész az üzlet, akkor meg is tudod kötni.

(#2) sanchezsa

sanchezsa
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hát őő megkaptam, hogy az én androidom elvault. Annyira még sem érdekel a játék :D.

(#3) BiP

BiP
(PH! nagyúr)

"A grafika nem változott sokat"
Akkor nem ugyanazzal az első résszel játszottunk :)

(#4) #65388800 válasza Enigma1945 (#1) üzenetére

(törölt tag)

Akkor jó sokat toltad azt a játékot :DDD Van pár pálya benne. Most kezdtem vele újra játszani. Ha tudom, hogy van 2 akkor inkább azt szedem le és nem szenvedek megint azzal, hogy feltoljam a korábbi szintre :D

Meg amúgy is köszi a tesztet. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Narxis

Narxis
(PH! nagyúr)

Miért nincs benne Play Games? Miért csak ezt a mocsok facebook-ot erőlteti?

(#6) #65388800 válasza #65388800 (#4) üzenetére

(törölt tag)

ja és windowsra várható? A korábbi megjelent és pontosan ugyan az volt mint android verzió. Vagy esélytelen? :(((

(#7) szentkuti11 válasza #65388800 (#6) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Sajnos sehol sem említették, így a közeljövőben nem valószínű.

(#8) szabieable

szabieable
(fanatikus tag)

Hát nekem magyar store esetén iOS alatt nem elérhető :( az első rész igen... várok akkor türelemmel

(#9) Limpii922

Limpii922
(lelkes újonc)

S7 edge jól fut.
Bár érdekes lenne ha nem :D

(#10) juhasz22 válasza #65388800 (#6) üzenetére

juhasz22
(fanatikus tag)

Ha meg is jelenik valószínűleg jókora csúszással. Windows Mobile-t sajnos a gamelofton kívül nem sok fejlesztő támogatja.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia XA1 --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB - [PSN:juhasz221]- Sony A6000 - Samsung UE40F6640 Smart FHD 3D LED TV

(#11) Phülöp válasza Enigma1945 (#1) üzenetére

Phülöp
(őstag)

Magam is így állok, plusz be van tárazva egy veret pénz, hogy a következő frissítéssel (ha lesz egyáltalán) érkező járgányra és pályára már ne kelljen gyűjtögetni.

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#12) fery02

fery02
(PH! addikt)

Van benne felhőmentés?

Látom, hogy az első rész Play leírásában ott van a felhő szimbólum (bár mikor régebben játszottam vele, akkor még nem volt felhős), de itt ennél az új résznél egyedül a Play Games kliens ikonját látom, ami ugye nem jelenti még azt, hogy felhőbe kell mentenie a játéknak.

Sennheiser HD518 fejhallgató eladó --> https://tinyurl.com/yd33amhb

(#13) ollie válasza fery02 (#12) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Egyelőre a Play Games ikonja is csak tévedésből van ott, mert a játékban nem lehet belépni a play-re. Facebookra viszont igen, így esélyes, hogy ott tárolja a mentést.

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#14) DR01DMAN

DR01DMAN
(fanatikus tag)

Az első része nagy kedvenc volt, már települ is a kettő. :C

(#15) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Ha már ennyire dicséritek, meglesem.

(#16) BeastMode

BeastMode
(őstag)

Az első másfél óra játék után felb@szott.
Na nézzük, hogy a második rész ezen változtat-e:D

(#17) Mokó

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Szent atya Úr Isten,az első részbe' nem tudom hányszor 100 órát tettem melóhelyen,éjszakásban,mikor egyedül voltam.....Nem a legjobb játék de az időnek mennie kell....meg Hungry Shark,beach Buggy stb 3-4 évvel ezelőtt....

Elérhető vagyok!!!

(#18) fery02 válasza ollie (#13) üzenetére

fery02
(PH! addikt)

Köszönöm!

(#19) pingwinharco

pingwinharco
(újonc)

jaj mennyi unalmas tanórát nyomtunk vele anno :)

(#20) 600700

600700
(senior tag)

Omg mekkora cucc volt az elso resz is... tobb szaz ora ment el vele az eletbol😅😅

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#21) vilmose33

vilmose33
(fanatikus tag)

Jó játék lett! Vigyázat függőséget okozhat! :Y

(#22) Runo válasza BiP (#3) üzenetére

Runo
(PH! kedvence)

No igen!

(#23) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Első részébe több száz órát öltem, valami hihetetlen hangulatos volt. Nem is tudtam, hogy van második része, így már kötelezőnek érzem kipróbálását. :)

(#24) =Mentor=

=Mentor=
(őstag)

Na igen ehhez kell a 8 magos Snapi 820 meg a 6 giga RAM :D

Xiaomi Mi4c

(#25) ollie válasza =Mentor= (#24) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

4 magos az S820.

(#26) Phülöp válasza =Mentor= (#24) üzenetére

Phülöp
(őstag)

821 lett, maradhat?
:D

[ Szerkesztve ]

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#27) -secret-

-secret-
(Arcképgyáros)

Szedem én is.

(#28) kicsako

kicsako
(fanatikus tag)

Elso reszevel is rohadt sokat toltam, most reggel leszedtem ezt is mindjart silver3-ban jarok.
Eddig sima gyozelem az osszes meccs(leszamitva amikor p2w ellenfelet dob).

MSI B150M Mortar \\ Intel Core i5 6600 \\ 16GB 2133DDR4 Kingston Fury Black \\ Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB \\ WD Black 500GB 7200RPM + WD Blue 1TB 7200RPM\\ Coolermaster Elite Knight k282

(#29) pető bá'

pető bá'
(őstag)

a cikk utolsó előtti mondata.. kicsit hosszú és érdekes lett :DDD

az első résszel nem játszottam, de ebbe sikerült már 4-5 órát beleölni.. szeretem az ilyen egyszerű de versenyzős, ügyességi játékokat :)

"Ha tíz ember beszél, az nagyobb zajt kelt, mintha tízezer ember hallgat." Bonaparte Napóleon

(#30) wlandroid

wlandroid
(tag)

Nálatok is random fagyogatnak a szerverek?

http://androidjatekok.com/ – OnePlus 3 – Never Settle

(#31) kicsako válasza wlandroid (#30) üzenetére

kicsako
(fanatikus tag)

Kb. 1 oraja probaltam nekem is sz*r volt.

MSI B150M Mortar \\ Intel Core i5 6600 \\ 16GB 2133DDR4 Kingston Fury Black \\ Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB \\ WD Black 500GB 7200RPM + WD Blue 1TB 7200RPM\\ Coolermaster Elite Knight k282

(#32) Heisenberg69

Heisenberg69
(senior tag)

Silver II-be vagyok, és kezd unalmas lenni. Ugyan azokon a pályákon, ugyan úgy kell végigmenni. Ennyi lenne a game? Persze úgy, hogy egyre lasabban lehet annyi xp-t gyűjteni, hogy köv szintre ugorj...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#33) kicsako válasza Heisenberg69 (#32) üzenetére

kicsako
(fanatikus tag)

En ma par ora alatt feljutottam goldba, de tenyleg eleg unalmas. Valszeg folyamatosan jonnek majd a frissitesek mint az elso reszhez es nem leszunk ennyire szukeben a palyaknak.

(#34) Random DS válasza juhasz22 (#10) üzenetére

Random DS
(újonc)

Sajnos van benne valami :/ Na de ha UWP lenne, mehetne wines tabokon / 2in1-okon is, ami azért egy nagyobb szegmens, szóval van még remény. Addig is, pont ezekért rendeltem be egy iPad Air 2-est cégesbe :D Csak érne már ide :D

(#35) ProEvoFan válasza Limpii922 (#9) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Samsung Ace 4en is tökéletesen fut.

PSN: ProEvoFan_hun

(#36) Narxis

Narxis
(PH! nagyúr)

Max-ra fejlesztve a járgányt nagy gáznál feldobja az elejét. Ezt azért nem kéne erőltetni. Nyilván nehezítésnek volt berakva csak az ember nem azért fejleszti max-ra, hogy aztán még nehezebb legyen.

(#37) Zap-Em

Zap-Em
(tag)

Snapi 600-al 1920*1200-ban, megy mint a vaj. Jó kis game.

(#38) dlaj

dlaj
(őstag)
LOGOUT blog

Ennek a játéknak a varázsa (szerintem) abban áll (az első résszel szemben), hogy a kis versenyző fölé kiírja a nickemet, és ott a piros-fehér-zöld zászlócska.
Hát nem tudom, ki hogy van vele, de én óriási vágyat érzék arra, hogy legyőzzem a brit és germán versenyzőket. Ez egyelőre csak az első két pályán ment, de ha lesz időm gyakorlok.

(#39) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Sajnos tényleg tök unalom a játék pár óra után. Az első részben tolerálható lassúsággal lehetett gyűjteni a pénzt, hogy fejlesszük a járgányt, újakat vegyünk, és pályákat unlockololjunk. Itt alig lehet ahhoz képest pénzt keresni.

(#40) pető bá' válasza ollie (#39) üzenetére

pető bá'
(őstag)

Szerintem arra próbáltak figyelni a fejlesztők, hogy csak baromi sok idő befektetésével lehessen (viszonylag) gyorsan haladni a játékban.. De nem tagadom, engem is idegesít, hogy alig lehet pénzt szerezni. Kb időmérő futamokat kell játszani, ugyanazon a pályán egyre jobbnak és jobbnak lenni, azonos, vagy kicsivel jobb járgánnyal. Én a saját időeredményeimmel versenyzek.. De majd a frissítésekkel biztosan alakul a játék :)

"Ha tíz ember beszél, az nagyobb zajt kelt, mintha tízezer ember hallgat." Bonaparte Napóleon

(#41) BiP

BiP
(PH! nagyúr)

Ma este az unalmas vonatúton akartam vele játszani. Cup-okat, mert az Adventure nem valami izgi. Erre -Waiting for other players - majd homokórázik, sokáig, míg meg nem untam. Sok próbálkozásra végig ez.
Net volt, tehát nem ez a gond. Itthon megnézem, tök ugyanaz. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#42) csakany2001

csakany2001
(fanatikus tag)

Jó kis játék,az első résszel először 2013-ban játszottam és akkor még más nagyobb cím nem nagyon volt szóval rengeteg órát beleöltem(összes autó és pálya megvolt).
Bár most már 1-2 kör után megunom.
A 2. résznek jobb a hangulata,a multi nagyon jó(most Silver 2-be vagyok)és valóban van mit fejleszteni benne(robogóval vagyok és hiába erősítem a tapadást egyszerűen nem változik,kevés a pénzszerzési lehetőség és a pálya).

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik.LG Nexus 5X

(#43) Freddycom válasza wlandroid (#30) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Igen, egyelőre elég fostalicska a szerverek megbízhatósága. Többször kidobott versenyből.

[ Szerkesztve ]

(#44) Crytec210

Crytec210
(PH! kedvence)

A jatek addiktív, rendkivul addiktív jatek, egyebent pedig addiktív. Ja es addiktív.
Remek.

Everybody lies.

(#45) pingwinharco

pingwinharco
(újonc)

magyar appstoreban elérhető ?
u.i: még mindig nem :(

[ Szerkesztve ]

(#46) SpongyaBob válasza BiP (#41) üzenetére

SpongyaBob
(PH! kedvence)

igen, nálam is ugyanez volt tegnap. Ma viszont már jó. :K

Én vagyok gógyi mogyi!

(#47) fery02

fery02
(PH! addikt)

Tegnap éjszakás műszakban alkottam és feltúrtam magam WC-ben az arany után következő rang második csillagjára.
Nem tudom hogyan csinálja, hogy nehéz abbahagyni annak ellenére, hogy unalmassá tud azért válni. :)

Aminek örülnék az az lenne, ha el lehetne dobni ládákat. Például most mindhárom slot-omban csak általános láda várakozik, amiket vagy kivárok vagy gem-et pocsékolok rájuk. Arany ládáktól meg addig veszik el a helyet. :/

[ Szerkesztve ]

(#48) GoTReX

GoTReX
(senior tag)

Elasto Mania is that you? ;]

(#49) McSico válasza SpongyaBob (#46) üzenetére

McSico
(fanatikus tag)

Jól megfertőztél a gémmel :DD

(#48) GoTReX
Az még de kemény lenne. :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#50) zeon.hu válasza GoTReX (#48) üzenetére

zeon.hu
(PH! nagyúr)

Az az, ami hiányzik droidról.
Nem is értem, miért csak win és ios verzió van belőle.

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.