Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Raysen623 #34 üzenetére

    Van minden a palettán. A professzionális felhasználásra szánt zsugák közül is az AMD a dobogós. Tesla-t még nem is javítottam (mondjuk 5 év garancia van rá és még nem öregedtek ki a gariból) de Fury már volt nálam. Egyszerűen leállt a ventilátora és hogy hol volt a hővédelem akkor, az rejtély. Pedig referencia kártya volt. (szürkeimportos volt azért nem lehetett garanciáztatni) Szóval nem igazán zöld-piros kérdésről van szó, mert én már csak azért is az AMD felé hajlok, mert ad munkát bőven :R :K Abban teljesen igazad van, hogy jórészt júzer-error a történet; nem installálnak az IGP-hez energia gazdálkodást, farmolnak egy ITX házba zárt R9-essel, kb egy cementbányányi kosz van a lamellák között, üveg keményre száradt paszta a flipchip-en, és egyekbe húzott órajelek... Persze mikor megkérdezik, hogy "milyen notit vegyek" nekem csak annyi a válaszom; "tökmindegy, csak piros matrica ne legyen rajta" ;]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák