Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78687232

    törölt tag

    Úgy érzem, most már volt annyi telefonom, amit listázni tudok egy ilyen blog alá. Bár a többieket elnézve csúnyán elmaradok, nonem baj :D

    Sony Ericsson K750i - nagy kedvencem, legalább 5 évig megvolt, nagyon vigyáztam rá. A végére azért csak sikerült muternak kimosnia, utána már nem volt az igazi :DDD

    Nokia 1616 - második és egyben utolsó telefon amit a szüleimtől kaptam. Semmi extrát nem tudott, igazi nyuggereknek készült cucc, ami a könnyen előhozható zseblámpa miatt a jobb mobiljaim közé sorolok. Sajnos feleannyi ideig sem bírta elődjénél, ezért cserélnem kellett.

    Samsung Wave S8500 - tetszett a mobil külseje, nagyjából ennyi volt amit néztem akkoriban. :) Kb semmire nem lehetett használni, viszont tényleg a legszebb készülékeim között fogom mindig is emlegetni. Használtan szereztem valami gsm boltból, mint utólag kiderült a kamera résznél valami nem működött. Jól befürödtem a bada rendszerrel, pont életének a végén csatlakoztam. Kár volt.

    Nokia Lumia 630 - szinte megjelenéskor vettem, kezdetben baromira tetszett a külső, a rendszer dizájn része. Sosem volt szükségem milliónyi appra, mégis az első év után kezdtem érezni a hiányosságokat, majd rájöttem, ismét rosszul választottam és egy haldokló op rendszerhez csatlakoztam újfent. Az egyetlen telefonom ami a végére már megőrjített a hülyeségeivel, végül ripityára törtem.

    Xiaomi Redmi 4X - rögtön kellett valami váltás és ekkor már a család nagy részét legalább öt éve fertőztem a kínai csingcsangcsüng mobilokkal, itt volt az ideje nekem is belevágni. Végre annyi próbálkozás után összejött egy remek telefon, semmit sem hiányoltam belőle. Azaz mégsem ... :DD

    Xiaomi Mi Max 3 - régen szabályosan taszítottak a tepsi készülékek. Viszont nemrég motoszkálni kezdett fejemben a gondolat egy igazán nagy kijelzős phabletről, csak valahogy mindegyik túl drága volt az én mobilra tartogatott malacperselyemnek. A múlt héten vettem észre a Mi Max hármat és annak ellenére hogy sosem szoktam egy működőképes készülék mellé több telefont halmozni, megvettem. 6,9"-os szörny, imádom. Ez pont az a szint ami még jól elfér a kezemben, végre normálisan tudok rajta írni, gyönyörű a kijelzője, egyszerűen tökéletes.

    5" vs 6,9"

    Jó volt nosztalgiázni, némelyiknek még a neve sem jutott eszembe. Köszi a bejegyzést! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák