Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FlekkeN

    aktív tag

    Ez a hajlítható olyan, hogy odamegyek, félkörívet csinálok és akkor nem látja mindenki a szobában? Lehet olyan is, hogy odamegyek és akkor origami madárt csinálok belőle. El tudom képzelni hogy kibontom felteszem az asztalra és akkor lekonyul, mert nincs tartása, de okos vagyok és ragasztószallaggal rögzítem a falhoz. :K
    Kiváncsi vagyok arra is, hogy a hajlékonyság cipelésnél milyen hátrányokkal jár. Meg akarom ragadni és összegyűröm véletlenül egy galacsinyba. Lehet vigyázni kell rá mint egy fémlemezre mert úgy hajlik össze-vissza. Innentől két ember kell a cipelésre nehogy kettétörjön. :K

  • FlekkeN

    aktív tag

    válasz Fecogame #16 üzenetére

    Lehet otthonra a nappaliba nem előny, de gyártás szempontjáből és technológia szempontjából igen.
    Az átlátszó kijelzőt lehet használni pl tükör felületén miközben nézegeted magad látsz bizonyos információkat. Tehát nem takarja el a kijelző a tükröt.
    A hajlékony kijelző újságként használható vagy tartósabb technológiát feltételez.
    Ha ugyanazt a kijelző technológiát és gyártástechnológiát kell használni tőbb helyen akkor kisebb költségekkel is járhat, azaz olcsóbb lesz a végtermék. Továbbá ezek a a fejlesztések előrelépések vékonyabb, tisztább és nem tolakodó kijelző felé. Évek múlva a mai akárhány centi vastag lcd tévém olyan otromba és retro lesz mint a képcsöves.

Új hozzászólás Aktív témák