Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz macilaci78 #1 üzenetére

    Egy autó agyagmodelljét meglehetősen macerás felemelni. Plusz egész másképp hat ha a levegőben van a modell, mint ha ott a talaj is mellette. De ugyanez igaz egy bútorra is, mondjuk egy kanapé, szekrénysor esetében.

    Ahol szerintem ez elbukik: akkus, nehéz, nem látom, hogy több ilyen rendszer interakcióba lépne egymással, így vígan neki lehet menni a másiknak, s kétlem, hogy sokkal olcsóbb lenne egy VR szobánál.

  • hallador

    addikt

    válasz macilaci78 #1 üzenetére

    Azért ez nem ennyire egyértelmű. Vannak olyan munkadarabok, amiket annyira nem tudsz forgatni megemelni, vagy arrébb tenni csak úgy, ha terveznek egy terméket nem ritka, hogy sokszoros nagyításban is elkészítik gipszből vagy más hasonló képlékenyebb anyagból, azt hogyan forgatod, és hova?
    Egy olyan robot ami ezt tudhatja, többszöröse egy ilyen Z gépnek.
    A másik, ha esetleg ki kell menni egy terepre tesztelni egy ilyen eszközt, akkor sok esetben egy adott termékekhez egy hegyet, vagy egy fát, vagy egy tavat hogyan forgatsz meg?

    A marketing az egy dolog, az az esetek többségében finoman szólva is ferdítenek, de ha esetleg bejön az ötlet, akkor szokás szerint mint az utolsó 10 évben másolni is kezdi a Dell, Lenovo, Fujitsu az ötletet.

    (#4) macilaci78
    Szerintem ezeknek a dolgoknak pont az lesz a lényege, hogy előbb utóbb, az agyag, és a fa modelleket el eltünedeznek. És a hasonló eszközök veszik át a helyüket, pontosan a gyorsabb, és pontosabb, munkavégzés miatt, arról nem beszélve, hogy a sokkal mobilabbá válik a tervezés mint eddig.

    (#3) atike [/B

    Alaphelyzetben szerintem egy légkondis szobában, ez nem nagyon fog jelentőséggel bírni.]

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák