Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Good_boy #38 üzenetére

    Az a baj ezzel, hogy neked van egy benyomásod amit minden elérhető adat megcáfol. Nő az átlagéletkor, csökken a csecsemőhalandóság, de azt is megemlíthetném, hogy egyre jobban kitolódik az az idő amíg egészséges gyereket tudnak szülni a nők.
    Elég fura reláció, hogy szerinted minden egyre egészségtelenebb, meg mindenki egyre nyomorékabb, de közben meg a fentiek látszanak a statisztikában...
    Olyan dolgokról már nem is beszélve, hogy régen azért sem láttál ennyi tolószékest, mert nem volt lehetőségük mozogni. Ma már pesten mondjuk 80%-ban önálló tud lenni egy tolószékes (de lehet mégjobban), mert van akadálymentes közlekedés, vannak liftek, rámpák stb. A régi Ikarusra hogyan szállt volna fel? Hova menjen ha egy üzletbe nem tud bejutni mert mindenhol lépcső van?

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Good_boy #38 üzenetére

    Az rádióhullámok élettani hatásáról vannak tanulmányok, ha nagyon érdekel, akkor olvass utána. Jelenleg a 4G-ig bezárólag vannak kiterjedtebb vizsgálatok, és nem találtak negatív élettani hatásokat. Ha elvárod, hogy legyen vizsgálat, az is elvárható lenne, hogy elolvasd és elfogadd az eredményét akár.

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz Good_boy #38 üzenetére

    "érzékenyen érint téged az igazság" "nem gondolkoztál"

    Ez igen! Első osztályú érvelés. :C

    Összefoglalnám a kommented tartalmát, csak hogy lássuk, milyen logikátlan a mondandód:
    Tény: sok szemetet termelünk.
    Feltételezés: ezen én még nem gondolkoztam el.
    Következtetés: A nem ionizáló elektromágneses sugárzás élettani hatásán sem gondolkoztam el.
    Konklúzió: Ez akkor is érint engem, ha nem használom.

    Hát mit ne mondjak, meggyőztél! Megyek is és gyorsan kapok egy kis rákot a telefonomtól.

    Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenféle tudományos álláspontot nélkülözve nyomod a mostanában népszerű konteós dumákat, miszerint minden modern technológiai fejlődés eredendően rossz, felelőtlen, veszélyes, természetellenes és csak idő kérdése, hogy az emberiség pusztulását okozza. Persze ez csak az én feltételezésem, az eddigi hozzászólásaid alapján. Nagyon örülnék, ha rácáfolnál.

Új hozzászólás Aktív témák