Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    A Toshiba 2,5 hüvelykes "Store Art" merevlemezeit kerülje el mindenki. Én májusban vettem egy pirosat, az 500GB-os verziót, nagyon minőséginek tűnt a dobozban, fogásra, dizájnra hozta, amit kell. 2!napot volt nálam, mert úgy 200GB telítettség után ugyan hajlandó volt további biteket felmásolni, de visszaolvasni már nem. A sok próbálkozás után úgy döntöttem, hogy visszaviszem az MMbe, ahol mindenféle teszt lefuttatása után közölte az egyik rendkívül készséges alkalmazott, hogy nincs semmi probléma, lehet, hogy a notebookom portja nem képes elég áramot biztosítani az eszköznek, ezért valószínűleg ront másolás közben. Én mondtam neki, hogy ne nézzen már hülyének, egy 2 éves acer aspire-ről van szó, nem egy 10 éves asztali kókányolt pcről. Mondta, hogy szerezzek be egy y kábelt. Végül belátta, hogy mégiscsak vannak hibás szektorok a lemezen, ezért kicserélhettem egy másik (maxell 2,5" tank) modellre. Soha többet nem veszek semmit ami toshiba(ahogyan hp-t sem, de az egy másik story).

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz saguaro #45 üzenetére

    Mivel egyszer hibázott, pont elég volt, hogy más márkára cseréljem inkább. Ez nálam mindenre vonatkozik, nem csak műszaki cikkre. Ha hibázott a márka, jó nagy ívben elkerülöm legközelebb. A hibáról egyébként nem biztos, hogy a merevlemez tehet, hanem a hozzá tartozó csatoló, amit valószínleg nem is a toshiba gyárt.

    Amúgy csak zárójelben mondanám, az eladó nem gyökér volt, csak hülyének nézett. Gyökér akkor lett vona, ha nem cseréli ill vásárolhatom le az árát. Elmondta, hogy az MMben 2 raktár létezik a hibás daraboknak: az 1. ahol a totál halott dolgok vannak és a 2. ,amiben a kétséges termékek. A 2.-ba került dolgok értelemszerűen tesztelésre várnak, amiket utána nagy valószínűséggel visszacsomagolnak és visszaraknak a polcra, hogy jöjjön a következő balek és leemelje. Ezt nem kitaláltam, a saját szavaival mondta a fickó. A winchestert visszacserélte, de szerinte semmi baja nem volt, azt mondta, hogy megy formázásra és vissza a polcra. :W Nekem meg gőzerővel töltötték a lapot a levásárlásról.

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz M. Andris #50 üzenetére

    Valószínűleg nem csak az MM csinálja ezt.(kár, hogy nem fotóztam le, a legjobb módszerük az, hogy vákumcsomagolják egyszerűen az elrepedt, más user által "szétbontott" műanyag tokot). Isten hozott 2010ben...

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák