Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz #65675776 #40 üzenetére

    húvazze! :C :))
    ennek 2x nekifutottam, de sok.... már tévedtem a tv tuner topicba, és láttam, hogy páran nagyon vágjátok, de ez nekem már túl mély, meg magas....

    én az egészből csak arra akartam kilyukadni, hogy van ilyen is, meg olyan is.....

    de ha már itt vagy, és jól eloffolgatunk, had kérdezzek még valamit: tudsz-e olyan tv tunert, ami félmagas, hardveres mpeg2 rec, és a pci-on megy át a hang. mivel a leadtek-em lefoglalja az alaplapi hangkari egyetlen belső audio bemenetét. esetleg külső jack-es áthidalás is lehet, mert a line in szabad. (és pinaccle no!!!). és az sem lenne hátrány, ha a winfast pvr2 kezelné összeveszés nélkül a pvr3000-emmel, (vagy minek is hívjákkal) együtt.
    vagy meg lehet-e erőszakolni a pvr3000-et, hogy a pci-on is menjen hang? mert akkor vennnék belőle még 1-et.
    mert van ugyan a nagy gépemben egy avermedia tunerem, de az telejs magasságú, és nem szívesen tenném be a htpc-mbe.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák