Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz flexxx2 #44 üzenetére

    Majdnem rászaladtam az LG 25"-os 21:9-esére !!! Hála istennek azt a párat elkapkodták, és várni kellet volna majd 1 hónapot, míg megérkezik az új szállítmány a nagykerekbe ! Persze az enyémet már eladtam gyorsba, és egy 15"-os CRT-n kínlódtam napokig, amikor kiderült hogy nem másfél hét a 25"-os míg megjön, hanem inkább négy hét ! Berágtam, és így vettem meg a 29"-ost ! Áldom a "szerencsétlenségemet" , hogy nem vettem meg a 25-öst ! A képarány miatt, tényleg "egérmozi" let volna ! És inkább adtam ki 110-et így utólag a 29-esért, mint 70-et a 25-ösért ! A 29-esnek kb. olyan magassága van, mint egy 23-as 16:9-esnek, a 25-öst el sem merem képzelni :/ ! Szóval ha valaki ilyen 21:9-es moncsit akar venni, és a 25-ös felé kacsingat, melegen ajánlom, hogy előtte nézze meg fizikálisan is, nehogy csalódjon !!!!!

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák