Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz Pikari #90 üzenetére

    Nekem kerregett anno azért vinyó, mert utána pár hónappal később elromlott, szóval ezt megint nem tudhatod :) Na tényleg megyek bicajozni, mert a végtelenségig sorolod az olyan dolgokat, amiknek ezer féle oka lehet.

    [ Szerkesztve ]

  • Dönc

    tag

    válasz Pikari #90 üzenetére

    Igazándiból a vinyóra csak régebbi, kissebb játékokat rakok neki, a Fortnite SSD-n van, ezért volt gyanús az hogy folyamatosan teker a vinyó + a feladatkezelőben is látszott, hogy 100%-on pörög, ez vezett rá hogy a swap file kerülhetett át oda. Egyébként ez elég volt ahhoz, hogy játszhatatlanná váljon a játék: masszívan droppolt az FPS és pár másopdperces lagok jelentkeztek. Először csak vakartam a fejem, hogy mi történhetett, mert manuálisan semmi sem lett állítva. :)

    Mióta ismét 16Gb 24Gb (nem akartam szarakodni a 8-as kit eladásával) ram került a gépébe szerintem hozzá se nyúl a lapozófájlhoz a windows, mert nincs rá szükség. Maximum közepes grafikai beállítások mellett nem fogyaszt annyit, Fortnite. 1080p-n epic beállításokon nagyon max 18Gb-t kajál be.

    Maga az SSD egy használtan vásárolt talán 3. generációs Intel alapú Dell gépből került hozzám, így vélhetően megvan már 10 éves. A lapozófájl biztosan rajta volt, amikor laposban volt. Nálam is ment évekig rendszermeghajtóként, szintén rajta volt a lapozófájl és ez most is így van fiamnál. Egyelőre semmi jelét nem mutatja annak, hogy el szeretne halálozni, ha esetleg mégis, akkor gombokért lehet ma már kapni ennél nagyobb kapacitást. Ha megpusztul, akkor magamnak veszek egy terrásat, neki meg megy a gépébe a jelenlegi 512-esem. :U

Új hozzászólás Aktív témák