Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz #54625216 #48 üzenetére

    Nem tudom miért, de valahogy emberek elfelejtik, hogy van USB-C USB átalakító. Innentől bármilyen kártyaolvasót lehet használni. De persze könnyebb habzó szájjal mondani, hogy alig van usb-c kártyaolvasó. Mee a trendi.

    [ Szerkesztve ]

  • Tikakukac

    titán

    válasz #54625216 #48 üzenetére

    Mi köze van ennek a kameragyártókhoz? A kamera használ egy adott típusú adathordozót, azt kell csatlakoztatni a géphez. Most ehhez szükség lesz egy kb. 20 dolláros alkatrészre, probléma megoldva.

    Jajaja. Csak egy 20 dolcsis alkatrész és kész. Nem berakva a gépbe, mint eddig, senkit sem zavarva. Csak 20 dolcsi, ha épp úgy van akkor meg nem 20 dolcsi és ha épp nincs nálad akkor borotválkozhatsz a kijelződben :DDD
    Amúgy a kameragyártókhoz csak picit van köze. Ők gyártják azokat a cuccokat, amiket ezen pro gépet használók elég nagy számban használnak. Az úgy elég közvetett szerintem.

    Tehát vettél egy kb. fél-egymillió forintos gépet, majd a dobozt kinyitva rádöbbentél az sd olvasó hiányára, mire pánikban elkezdtél usb-c -> sd adaptert keresni és alig volt raktáron?
    Vagy hogy kell ezt elképzelni?

    Ezt úgy kell elképzelni, hogy az emberek benyelték azt, hogy majd az életük 1 fajta csatival egyszerűbb lesz. Aztán kiderült, hogy nem lett. Nem én mondtam, ügyfelek. Ha te tudnád, hogy milyen irgalmatlan szaros vödröt borított ki az Apple ezzel... más gyártók is 1-2 high-end cuccon próbálkozgatnak ilyesmivel, nem ritka amikor emiatt nincs eladva egy fél millás noti.

    Mert normálisan ha az ember beruház egy gépre, akkor végiggondolja a munkafolyamatot és mondjuk a laptoppal együtt megrendeli az sd adaptert is és beleszámolja az árba.

    Végig, hogyne. Azt. Ember. Ezen vásárlói kör reflexből dolgozik. Ez az átgondoljuk dolog mire teljesen kiteljesedik már a 14 napos elállásnak is rég vége :K

    Mert?

    Elhagyod, nincs meg, kényelmetlen, használhatatlan adott helyzetben.

    Még mindig nem Te reprezentálod "A" réteget, hanem a vásárlók összessége, ami hogy-hogynem az sd-olvasó hiányával sem csökkent. Te ugyanis nem arról a rétegről beszélsz, amelyiknek általában véve szüksége van sd kártya olvasásra, hanem arról, aki csakis beépített sd olvasóval hajlandó sd kártyát ovasni vagy sehogy.

    Nem én prezentálom. Ügyfelek prezentálják. Tessék már megérteni, hogy én nem a magam nevében beszélek és nem a saját igényeimmel. Amiről ugatok itt, azok olyanoktól jönnek, akik generációk óta tolták ilyen gépekkel, tették bele a vállalkozásba vagy vettek magánba is ilyet.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák