Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz edward2 #41 üzenetére

    Nem, nem hiszem el. Lehet, hogy nektek elég, de nekem, és még sokaknak nem. Világ életemben használtam a zoomot a legalapabb kompakt gépeken is, már amin volt optikai. A levagdosás nem opció, hanem igénytelen barkácsolás. Az, hogy egy 5-8Mp-s (10Mp fölött csak drága telefonok vannak) képet körbevágsz, igen távol áll attól, hogy van egy 16Mp-s fényképed 10-20x zoommal. Nem kell profi fotósnak lenned, hogy igényed legyen az optikai zoomra. Ez jókora kékeres *ság, hogy egy jó fotós bármivel csinál jó képet. Vannak dolgok, amiknek egész egyszerűen gátat szab a technika. Nézegess alsókategóriás telefonteszteket itt a Mobilarénán, azokkal egy fotós sem fog álleejtős képet csinálni. Az érzék, tehetség, meg a jókor, jó helyen meglátott téma még csak félsiker. Olyan műsornak meg nem szabad bedőlni, ami ugyanazzal az eszközzel fogható, mint a Családi titkok és a Barátok közt.
    Azt már nem is említem, hogy a telefonok igen jelentős része a szürkületi fényben elvérzik.
    De nem akarlak meggyőzni, kinek mire van, vagy nincs igénye. A beégett fényes részeknek is megvan a maguk szépsége.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák