Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Sanyix #50 üzenetére

    Te szerencsétlen kakukktojás... láss ne csak nézz,még te beszélsz analfabetizmusról amikor egy külföldi bolt árlistáját sem vagy képes megnézni... a GTX460 ellenfele az 5830 a GTX470 meg az 5870-el vív..az,hogy abban a porfészekben ahol laksz a GTX460-at túlárazzák az nem azt jelenti hogy a világ minden táján ezt teszik...Vesd le szépen a vörös szemüveged,szállj le szépen a magas lóról és ne kötözködj a békés userekkel,mert mást se látni tőled... :(((

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • NOD

    senior tag

    válasz Sanyix #50 üzenetére

    Na hogy egy kis segítség is legyen az új vásárlóknak ár/érték arány alapján kártyát venni (amivel itt dobálóznak a radeon rajongók). Az árgép és az általam használt boltok árai alapján (ne gyertek a kis sufni webshopokkal) a legolcsóbb 5850es 1gb-s új az 71k. Ezzel szemben a legolcsóbb 460gtx az 57k (de megjegyzem hogy 59kért lehet kapni az egyik szerintem legjobb hütésű gigabyet 460ast az 1gbs szériából.) Hogy a kicsit felsőbb szegmenset említsük az legolcsóbb 5870es 93k boltban illetve a legolcsóbb 470gtx 83k. Ezen felül nem tudok jobban magyarázni de a nagyon gyengék kedvéért összegzem :
    460gtx : 59k Kb a megbízhatóbb tesztek és driverek használatával 3-4 százalékkal gyengébb mint az 5850.
    5850 : 71k
    470gtx : 83k A megbízhatóbb tesztek ILLETVE A 258 driverrel kb 6-7 százalékkal gyengébb mint az 5870.
    5870 : 93k

    Ezek alapján vonjon le mindenki következtetést. Egy tény van amit minden okos emberke említ és valszeg igazuk is van. A radeonoknak kisebb a gyártási költségük igy tudnának akár radikálisan is árat csökkenteni. De ameddig ezt nem teszik meg addig a jelenlegi árak alapján ez a lista él.

    [ Szerkesztve ]

  • Hatvan9

    senior tag

    válasz Sanyix #50 üzenetére

    "úgy látom igaz hogy az országban sok a funkcionális analfabéta, aki olvasni tud, de értelmezni amit olvasott azt nem :D"

    Nagyon emlegeted a 20K -s kategóriát ebből feltételezem de lehet hogy tévedtem mégis csak ember vagyok.

    "Hát mindenben. Tudod a gpu műveletek után megy a memóriába minden, és onnan is olvassa az adatokat amiken a műveleteket végzi a gpu.
    Főleg aniso szűrésnél jelent sokat, de asszem antialiasingnál is, de ezek nélkül is nagyon fontos."

    Ez neked válasz? Ez csak okoskodás és találgatás.
    Nem lottón vagyunk konkrét kijelentésre konkrét indok kell.

    "Habzó szájú nv vérfanboyyal van dolgom? Úgy látom igen ;) Gond hogy nem ájulok el szaros 4 ezer forint különbségtől a félszázezres kategóriában? :D"

    Lényeg nem a 4K hanem az hogy van konkurencia és lehet választani de valakinek a 4k -is számíthat.
    Rólam annyit: Mindig használtam ati -is és nv-t is előbbinek is megadtam az esélyt de az utóbbi mellett döntöttem de elmondhatom tudom milyen használni radeont is.
    Ellentétbe veled aki csak találgatásokkal és buta kifogásokkal állítja nem létező teóriáját és ebből is látszik kettőnk közül ki a "Habzó szájú vérfanboy".

    Ezzel befejeztem a beszélgetést továbbiakban nem hallgatom a hülyeségeid és szerintem másokat is kímélj meg ezzel.

  • master90

    aktív tag

    válasz Sanyix #50 üzenetére

    Nem veszed észre magad?
    Kis szardarabb :DDD

    ne csak nézz láss is

Új hozzászólás Aktív témák