Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz dezz #110 üzenetére

    Ok, sajnos látszik, hogy abszolút a saját dolgaidat tudod mantrázni, míg a valós kérdéseket/felvetéseket szándékosan elkerülöd, vagy félremagyarázod, így ahogy mondtam, a "vita" parttalan :W .

    "ha én lennék a pórul járt felhasználó, te a termékmanager és kimondanád az utóbbi szavakat, vagy célzást tennél rájuk, valószínűleg rád borítanám az asztalt..."
    Erre mondtam, hogy ettől még nem feltétlen lenne igazad, csak felborítanál egy asztalt ... de ne ma te igazad bizonyítaná ... ezt ennél jobban nem tudom elmagyarázni! Pont!

    "Ebből nem következik, hogy mindig a user a hülye..."
    És ki a franc állította ezt?

    "Ha jól értem, te azt mondod, hogy most is a user volt a hülye..."
    Igen! Persze, lehet még mindig bőven fejleszteni az Alexán is (ahogy a világon minden termék tovább tökéletesíthető), de az eset abszolút elkerülhető lett volna, ha a felhasználó körültekintően jár el! Ennyi!

    "1. Nem hallottam hasonló botrányról náluk. 2. Vélhetően jobb szakembergárdájuk van, mint az Amazonnak. 3. Vélhetően jobban ügyelnek a hírnevükre, mint az Amazon."
    Értem, tehát vélhetően ..... semmi konkrétum, ismét csak a te véleményed mantrázod tényként kezelve! Persze semmi esély arra, hogy Alexával kapcsolatos hibákról esetleg azért hallani többször, mert az Amazonnak van a legnagyobb felhasználói tábora ezen a téren!?

    "Na ez most már olyan, mintha heccből nem akarnál elismerni egy teljesen evidens dolgot"
    Látom kifejezetten szereted használni az evidens szót, a saját egyéni véleményed alátámasztására! Ettől még nem lesz tényszerűbb amit írsz ;) .

    Jó, tehát egy "Yes" jobban észrevehető a felhasználó számára, mint az, hogy karattyol hozzá az Alexa .... OK, legyen így (pedig vicc szerintem, de legyen). Akkor mondok egy még jobb dolgot. Beállítható úgy az Alexa, hogy amikor aktiválódik ne csak fény ,hanem hangjelzést is kiadjon, ami egy rövid dallam ... remélem ez szerinted nem kevésbé észlelhető, mint egy "Yes" ... mert ha továbbra is így gondolod, akkor megint azt kell megállapítanom, hogy szerinted csak a te megoldásod az életszerű minden téren!

Új hozzászólás Aktív témák