Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz jooker82 #23 üzenetére

    Nekem GT540-em volt, tesómnak van black-je. :) Nekem mégegyszer nem kell LG, max mikró, vagy TV, telefon biztos, hogy nem.. :N

    Akkor vettem a GT-t, amikor már ment az ígérgetés, meg össze vissza jöttek régiónként a frissítések..

    Tény, h várni kell, de nem az van, hogy minden hónapban, ha megkérdezed a support-ot, akkor a következő hónapot mondják. :D

    Meg, mert nem késésről van szó, hanem ígérgetésről... :U Mert Ők sem tudnak semmit, csak ígérgetnek.. Ami már kiderült párszor. Mert nem arról van szó, ha rákérdezel esetlegesen, hogyhát késne, neeem, ugyanaz a sablon szöveg, más hónappal, ami szerintem gáz..

    Hiába véded az LG-t, attól még a support sz@r.. És ezzel elég sok (volt) LG tulaj van így. :U

    Ne próbáld már azt mondani Nekem, hogy az normális dolog, amikor már a többi gyártó már sanszosan ICS-t adja ki a csúcs készülékeire, addig ők csak a Ginger-t adják ki.. :U Plusz, amikor a felsőkategóriás készülékek már gyárilag 2.3-mal jelentek meg, ők még mindig 2.2-vel adták ki az (elvileg) hasonló kategóriás készülékeiket..

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák