Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Depression #72 üzenetére

    Nem Istenítem egyiket sem. Lehet így jött le, de ez valószínűleg az elégedetlenség hangja. Ami abból fakad, hogy nyár végeztével azt terveztem, hogy Ryzen-t veszek majd, de mivel mindig felmérem a piacot vásárlás előtt, hogy melyik alkatrész a legmegfelelőbb az igényemnek ár/érték arányban, így Intel lett végül, annyira fel van hypeolva az AMD most. Nem is értem miért, mert azt feltételezném, hogy a DIY piac nagyobb része gaming prioritás szerint vásárol és kisebb részük vesz render munkára PC-t. De lehet tévedek vagy marad a hype vonat és azért nagyon magas az AMD procik ára.

    #70martonx: Na ja.... Mi számít elfogultságnak? Hogy leírják a mért adatokat? Jól látszik, hogy mi miben jobb vagy rosszabb nincs véka alá rejtve semmi vagy félremagyarázva. Egyáltalán nincsen alapja, amit mondasz. Vagy linkelj egy tesztet az oldalról, ahol a konklúzió ellene megy az a chartoknak. Mért adatokban az látszódik a techpowert adatokban mint máshol is, csak ők mérnek több mindent is, ahogy linkeltem. PL. energia igény, szemben a pillanatnyi Watt teljesítménnyel.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák