Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Vesa #53 üzenetére

    Nem értek egyet. Egy TV esetén az egésznek olyan hatása van, mintha egy akváriumot néznél.-> Akkor nem olvastad, vagy értelmezted végig a hozzászólásomat, mert Bizonyára te is a "Mr. Szkeptikus" kategóriájába tartozol.

    De felesleges elméleti síkon ezzel kapcsolatba szócséplésbe elegyedni, csak azt tudom ajánlani, mint minden ilyen esetben: Amazing Ocean 3D BD formátumban. Bár sok halat is fogsz látni benne :D , de ha szerinted ez csak egy "akvárium" érzetét kelti, akkor ott már másvalamivel lehet a gond, nem a filmmel és a 3D-vel...

    Nem beszélve a fejfájásról,-> Speciel nekem soha nem fájt tőle a fejem. Bár el hiszem, hogy az aktív szemüvegektől, van akinek meg igen (aki erre speciel érzékeny), de nekem ezért -aki nem tartozom közéjük-, miért kellene szintén negatívan megítélnem és le is mondanom róla?! Nem értem a logikád (mert nem sok van benne). Vannak akik meg érzékenyek pl. a kamilla teára, ettől már a kamilla tea rossz és ne is igya senki? Ez és a hsz.-ed további része annak fényében amit előzőleg írtam már csak szőrszálhasogatás kategória.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák