Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lrobertoc

    tag

    válasz ctrlshift #296 üzenetére

    Köszi a képet! Szerintem azért látszódnak a méretbeli különbségek, mondjuk hitelesen tokkal lehetne összemérni, mert a Sony-t, GoPro-t tok nélkül sehová nem lehet felfogatni ellenben a Drifttel és a C+2-vel!

    Kb. 2-3 éve szemezgetek ezekkel a kamerákkal, 2010 környékén talán csak a Contour jöhetett számításba, legalábbis akkor nem nagyon volt versenytársa, de a gyártók felfigyeltek erre a nem is kis piacra, aminek a felhasználók örülhetnek. Véleményem szerint még most sem kifforott a technológia, de árazásban odateszik magukat a gyártók! Mindegyiknek van még hiányossága az én szemszögemből. Mint egy korábbi hozzászólásomban említettem a 3 legjobból kellene egyet összegyúrni (és most itt az ártól eltekintek)!

    Én a Contour +2-t nem is az ütéstől félteném, hanem a víztől. Talán, ha megkapta volna a ROAM2 vázát és a Bluetooth helyett wifi-t építenek be.....+ a GPS, korrekt kis darab lenne a számomra, bár ez sem low-end, de az USA-ból elfogadható áron lehetne hozatni, ha nem csípik el a vámon!

    És Te melyiket választanád a 4 közül?? :)
    Síelésre és xc-re???

Új hozzászólás Aktív témák