Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz SP!T #5974 üzenetére

    Bár nem engem kérdeztél, de azért válaszolok, mert volt szerencsém kipróbálni. :) Nos tényleg javít a hangminőségen. Már a gyári fülessel is észrevehető. Egyrészt tudsz magán a jelen is állítani, amit a DAC kiad magából, így nem csak a virtuális hangerőszabályzód lesz, hanem gyakorlatilag egy "analóg potméter" is (csak érzékeltetni akarom a hatását, nyilván nem lesz egy poti a telefonon :D ). Meg az egész tisztábban szól, szerintem a füles dinamikatartománya is növekedett. DSP managerrel egy gyenge mélykiemelést is ráraktam (nem szeretem ha túl sok a mély, mert elnyomja a többi tartományt, és olyan zenénél, amit hallgatok nem jó az). Ennek köszönhetően megoldódott az a problémám is, hogy a gyári headset alul elég gyengén muzsikál. Tényleg szép mélyeket produkál így. A többivel eddig se volt túl nagy gond (persze azért nem egy csúcs hangzás), de amíg nem gyűlik össze a pénz egy normál cuccra, addig megteszi.
    Szóval azért nem rossz a telefon zenehallgatásra egyáltalán. Régebben egy Sony NW-A801 lejátszón hallgattam a zenét (az eddigi legjobb lejátszóm, ami volt), összehasonlítva vele szerintem hozza a szintet. Persze egy normál fejhallgatóval kéne kipróbálni, de sajnos nekem most nincs olyanom.

Új hozzászólás Aktív témák