Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robertel

    senior tag

    válasz kali #1603 üzenetére

    Várjuk ki a végét, mikor lesz gyengécske hadrveresen a nexus s.
    Van egy sanda érzésem ,hogy ez tovább fog azért frissítéseket kapni mint SGS2.
    De én a 2 frissítésben se avygok biztos SGS2 esetében, főleg ha az a második jővő év második felében fog megjelenni!

    Gányolás alatt azt értem ,hogy nem szemeteli tele letörölhetetlen dolgokkal, saját programokkal a telefont ami csak lassít. SGS2 esetén se hallanánk szeritnem néha néha akadásról, de ebbe tényleg nem akarok belemenni, mert nem volt még a kezemben, csak fórumokon olvastam, hogy meg lehet azért akasztani azt is, meg nem is nagyon érdekel a téma. Lényeg, ez kapja meg a frissítéseket jó sokáig, reméljük egy idő után herdveresen se kell fejlődniük a telefonoknak a frissítések megkapásáért.
    Példának ott a win7, egy 1 GHz-es fél giga rammal szerelt gépen elfut, ami akárhogy is nézzük 10 éves konstrukció.
    Na de nem kalandozo kel, mert ugye nem lehet az almát a körtéhez hasonlítani:)

    [ Szerkesztve ]

    „Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

Új hozzászólás Aktív témák