Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz buzuss #226 üzenetére

    [Tesco direct] -ből és a TDX-KPHM kód beírására adnak 10 font kedvezményt.
    Haver van angliában van, tescoban átveszi, majd (ellenőrzés után , hogy nincs-e olyan hibája amiket eddig ismerünk) továbbküldi nekem, így az egész 201 fontból meglesz ami árfolyam függvényében 72-74ezer közöttre jön ki.
    ehhez persze kell ismerős aki kint van, mert ki is szállitják de csak anglián belül (bár van olyan futárcég aki hetente mászkál london-budapest között, és hozzájuk is lehet küldetni az árut, csak egy db-nál szállítási díjuk kb duplája mint amennyiért nekem küldi a haver...ha több darab, akkor viszont lehetne olcsóbb is, de ekkor nincs csekkolás, hogy nem hibás-e). Még jobb lenne ha angliából haver mostanában jönne haza (van olyan akinek így sikerül hozzájutnia), mert akkor 189font lenne a teljes bekerülési érték, de az nekem nem kön most nem jön össze.
    Az ebay-es kicsit drága..a 8gigás kerül annyiba mint a 16-os a tescobol, és a fuvardij is több.

    Van még egy mód de csak a 8gigás vásárlása esetén van értelme, mert a 16-osnál 20fonttal többre jön ki mint a tesco direktböl):
    angol proxy szervert beállítasz, azon keresztül lépsz a google play-be, ahol a 8gigásat 159font+10font szállítási költségért oda viszik anglián belül ahova rendeled persze ehhez is kell valami angliában lévő ismerős , vagy az a módszer amit fentebb írtam...így az alapára 169 (amit a google walleteden keresztül nyomban le is vonnak) az ebayes 189 helyett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák